Tehnoloģija

VELME šūšanas kompānijas panākuma galvenais noslēpums ir tās draudzīgais kolektīvs. Pie mums darbojas īstie sava darba meistari, kuri mūsdienīgās Eiropas iekārtās izveido īstus šedevrus. Mūsu modelētāji-konstruktori nekad neapstājas savā attīstībā un pastāvīgi pilnveidojas, viņi pārzina sieviešu un vīriešu modes pasaules pēdējās tendences. Daudzie no mūsu darbiniekiem ne tikai meistarīgi atdarina slavenus zīmolus, bet viņiem ir arī pašu apģērba veidošanas un šūšanas stils.

Mūsu kompānijai ir daudzgadīga pieredze darbā ar vadošiem Eiropas ateljē – mēs cieši sadarbojamies ar Bernd Berger (Vācija), GAT-Damenbekleidung (Vācija), Godske (Dānija), Rabalder (Zviedrija) un citiem sieviešu apģērba ražotājiem. Līdz ar to ir atvērts VELME veikalu tīkls, kur katra sieviete var iegādāties lielisku apģērbu par pieejamu cenu.

Apģērba modelēšana VELME šūšanas kompānijā tiek izpildīta ar datorsistēmu Gerber Technology palīdzību, kas nodrošina projektēšanas augstu precizitāti un kvalitāti.

VELME ražošanas līnija tiek aprīkota pēc pēdējā tehnikas vārda. Pie mums ir mūsdienīgs tehnoloģiskais aprīkojums. Katrs izstrādājums pakļaujas 100% kvalitātes kontrolei, kas pilnīgi izslēdz brāķa izstrādājumu nokļūšanu pie patērētājiem.

Mūsu pakalpojumi

  • Gatava formas apģērba pārdošana no noliktavas (juridiskām personām)

    Ja Jūs negribat tērēt laiku formas projektēšanai, tad varat vienkārši atbraukt pie mums un pasūtīt nepieciešamo apģērba partiju no noliktavas. Simti apģērba nosaukumu gaida Jūs – pie mums Jūs atradīsiet dažādu modeļu un fasonu formas apģērbu, kā universālo, tā arī specializēto apģērbu.

  • Apģērba modelēšana (konstruēšanas pakalpojumi)

    VELME šūšanas kompānija sniedz palīdzību vīriešu un sieviešu apģērba modelēšanā no skices. Mūsu meistari izpildīs pasūtījumu atbilstoši Jūsu vēlmēm, īsā laikā un ar augstu kvalitātes līmeni.

  • Apģērba šūšana pēc pasūtījuma (juridiskām personām)

    Pie mums strādā sava darba profesionāļi, kuri veido formas apģērba labākos modeļus pēc Jūsu skicēm. Ja Jums pat nav ne priekšstata, kā formas apģērbam ir jāizskatās, mūsu dizaineri izstrādās dažas skices, pēc kurām Jūs izvēlieties visvairāk atbilstošu Jūsu gaumei. Mēs vienmēr stingri pieturamies Jūsu kompānijas korporatīvajam stilam, pielietojam mūsdienīgus materiālus un šūšanas tehnoloģijas.

Raksti

Sieviešu apģērbi no Velme: izvēlamies svārkus

Neskatoties uz to, ka sieviešu bikses ir populāras, svārki tradicionāli ir sieviešu apģērbi, kuri pateicoties pareizai izvēlei, ne tikai izceļ figūras skaistumu, bet arī sniedz īpašniecei pārliecību un valdzinošu sievišķību.

Sieviešu apģērbi no veikala Velme – kvalitatīvi, stilīgi, pieejami!

Tas ir dabiski, ka ikviena sieviete cenšas izskatīties spilgti, efektīvi, eleganti – tam viņas izmanto daudzus noslēpumus un visdažādākos līdzekļus. Vienā no pirmajām vietām šajā sarakstā ir sieviešu apģērbi, it īpaši svārki, žakete, blūze. Svarīgi atzīmēt – sieviešu apģērbi aizsargā ne tikai no aukstuma, bet arī piesedz kailumu.

Rakstu arhīvs Follow velmelv on Twitter Follow velmelv on Facebook Raksti RSS

Sākumlapa Uzrakstīt mums Mājas lapas karte