Ģērbšanās stils kā dzīvesveida atspulgs

Cilvēki, kuriem piemīt laba gaume, vienmēr ģērbjas saskaņā ar dzīvesveidu, situāciju vai vidi. Tagad pastiprinās tendence izmantot daudzfunkcionālu apģērbu, kas pielāgots dažādiem sociāliem un arī laika apstākļiem. Tas saistīts ar mūsdienu cilvēka pieaugošo aktīvo dzīvesveidu, ar mobilitāti, pārvietojoties no vienas vietas uz citu, un ar aizņemtību dažādās darbības jomās.

Cilvēki arvien biežāk iegādājas lietas, kas būs piemērotas dažādām situācijām. Pirkums ir veiksmīgs tādā gadījumā, ja cilvēks zina, kādas situācijas un apstākļi nosaka viņa darbības raksturu. "Kas tu esi?" tieši ar atbildi uz šo jautājumu katrs meklē individuālo stilu.

Ir cilvēki ar lielām ambīcijām un iespējām, viņiem patīk vadīt sporta automašīnas vai ar ātrgaitas laineri ceļot apkārt pasaulei, arī ar eleganci parādīties sabiedrībā. Šie ļaudis visdrīzāk ļoti rūpīgi attieksies pret savas garderobes veidošanu un iegādāsies tikai dārgu un perfektu apģērbu. Likumsakarīgi, ka šādam cilvēkam mēdz būt savs ģērbšanās stils un savi apģērbu zīmoli, kurus viņš iegādājas. Jebkurā gadījumā iespēju uzģērbt kaut ko jaunu viņš garām nepalaidīs. Tas ir tā saucamais augstākās sabiedrības stils.

Sportiskā stilā ģērbjas tie, kuri patstāvīgi atrodas kustībā, dzīvo atvērti, bez noslēpumiem, kuri skrituļslidas tur pie durvīm un katru brīdi ir gatavi doties ceļā. Viņi gūst gandarījumu no tā, ka agri mostas un ar smaidu sveic jaunu dienu. Tādi cilvēki mīl komfortu savam augumam, tādēļ labprāt dod priekšroku ērtam apģērbam, kas neierobežo viņu aktīvo dzīvesveidu.

Romantiskā stila piekritēji, kā saprotat, mīl romantiku gan dzīvē, gan apģērbā. Tāda rakstura cilvēki atceras katru ievērības cienīgu datumu, kur varētu izpausties viņu romantika, mīl sveču gaismu un liegu mūziku. Sievietes šāda stila apģērbā izskatās sievišķīgi un pievilcīgi. Viņām raksturīgs kas nostalģisks, izsmalcināts un maigs.

Romantisms vīriešu modē parādās vienotu krāsu sakopojumā, kur tonis liegi pāriet citā tonī, neuzkrītošā un perfektā piegrieztnē, kas delikāti papildina ķermeņa līnijas un nekādā gadījumā nekropļo to dabiskās proporcijas. Un visbeidzot nekādi "tabu". Kaklasaite nav obligāta, brīvi krītošs krekls un vasarā apavi bez ierastajām zeķēm.

Cilvēki, kuri strīdas strīda dēļ, kurus saista džipi, safari un zemūdens sports, kuri droši kombinē apģērbu un, neskatoties uz to, izskatās satriecoši, vieni no pirmajiem saka "jā" modernām lietām un izvēlas avangarda stilu. Tādiem cilvēkiem piemīt unikāls individuālais stils. Diezin vai šai jomā kāds varētu ar viņiem sacensties. Mūsdienu avangarda apģērbi atrodas pastāvīgā mijiedarbībā ar cilvēka ķermeni, radot kustīgumu un mainīgumu laikā un telpā, veidojot sistēmu "cilvēks—apģērbs". Ražošanas tehnoloģiju progresīvās izstrādes, materiālu apstrāde, netradicionālā pieeja sen pastāvošajām piegrieztņu tehnoloģijām arī ir pamats avangarda apģērbu radīšanā.

Klasiskā stila piekritējus pilnā mērā var raksturot kā organizētas un atbildīgas personas, kuras jebkurā jomā labprātāk darbojas individuāli. Viņi ir uzticīgi tradīcijām, uztur labas attiecības ar seniem draugiem. Parasti viņu apģērbs ir piegulošs, stingrām līnijām, perfekti uzšūts, kurā neizpaužas nekas koķetīgs un spilgts. Klasisko stilu izvēlas ilgākam laikposmam, vismaz dažām sezonām. Jāsaka arī, ka šis stils ar mazām niansēm vienmēr ir moderns.

Mūsu pakalpojumi

  • Apģērba šūšana pēc pasūtījuma (juridiskām personām)

    Pie mums strādā sava darba profesionāļi, kuri veido formas apģērba labākos modeļus pēc Jūsu skicēm. Ja Jums pat nav ne priekšstata, kā formas apģērbam ir jāizskatās, mūsu dizaineri izstrādās dažas skices, pēc kurām Jūs izvēlieties visvairāk atbilstošu Jūsu gaumei. Mēs vienmēr stingri pieturamies Jūsu kompānijas korporatīvajam stilam, pielietojam mūsdienīgus materiālus un šūšanas tehnoloģijas.

  • Sieviešu apģērba veikali (mazumtirdzniecība)

    Priekš Jums ir atvērti daži mazumtirdzniecības veikali, kur Jūs varat iegādāties VELME firmas jebkura izmēra sieviešu apģērbu par visai demokrātiskām cenām. Šeit Jūs atradīsiet dažādas apģērba līnijas: jebkuram vecumam un gaumei, no klasiskiem kostīmiem līdz ultramoderniem tērpiem.

  • Gatava formas apģērba pārdošana no noliktavas (juridiskām personām)

    Ja Jūs negribat tērēt laiku formas projektēšanai, tad varat vienkārši atbraukt pie mums un pasūtīt nepieciešamo apģērba partiju no noliktavas. Simti apģērba nosaukumu gaida Jūs – pie mums Jūs atradīsiet dažādu modeļu un fasonu formas apģērbu, kā universālo, tā arī specializēto apģērbu.

Raksti

Sieviešu apģērbi no Velme: izvēlamies svārkus

Neskatoties uz to, ka sieviešu bikses ir populāras, svārki tradicionāli ir sieviešu apģērbi, kuri pateicoties pareizai izvēlei, ne tikai izceļ figūras skaistumu, bet arī sniedz īpašniecei pārliecību un valdzinošu sievišķību.

Sieviešu apģērbi no veikala Velme – kvalitatīvi, stilīgi, pieejami!

Tas ir dabiski, ka ikviena sieviete cenšas izskatīties spilgti, efektīvi, eleganti – tam viņas izmanto daudzus noslēpumus un visdažādākos līdzekļus. Vienā no pirmajām vietām šajā sarakstā ir sieviešu apģērbi, it īpaši svārki, žakete, blūze. Svarīgi atzīmēt – sieviešu apģērbi aizsargā ne tikai no aukstuma, bet arī piesedz kailumu.

Rakstu arhīvs Follow velmelv on Twitter Follow velmelv on Facebook Raksti RSS

Sākumlapa Uzrakstīt mums Mājas lapas karte