Garderobes veidošana

Viens no pievilcīgas ārienes noslēpumiem ir racionālas garderobes veidošana, kurā ir apģērbs visiem dzīves gadījumiem atbilstoši dzīvesveidam, kas raksturīgs konkrētajam cilvēkam.

Pārdomāta garderobe ļauj Jums izskatīties labi un justies ērti jebkurā situācijā, jo nav jāuztraucas par to, ko vilkt.

Racionālā garderobē jābūt tērpiem un aksesuāriem, kas ne tikai labi der, bet arī regulāri tiek nēsāti.

Pamatprincipi racionālas garderobes veidošanā ir vienādi visiem, neatkarīgi no tā, vai esat politiķis, daudzbērnu māmiņa, uzņēmējs – ir jānovērtē dzīves stils, dienas kārtība, hobiji, saviesīgu vakaru un sportisku aktivitāšu apmeklēšanas biežums.

Pirms papildināt klienta garderobi, ir jāizpēta esošā, lai noteiktu, kas labāk atbilst dzīvesveidam un no kā labāk atteikties.

Imidža veidošana vīrietim

Individuāls imidža konsultants kļūst par nepieciešamību katra mūsdienīga vīrieša dzīvē, kas iegulda līdzekļus savā izskatā un attīstībā, mēģina atstāt labu iespaidu, radīt veiksmīga un profesionāla uzņēmēja tēlu.

Vienots, veiksmīgs stils uzsver pozitīvās iezīmes un rada pārliecību, sākot no biznesa sarunu vadīšanas un svarīgu līgumu slēgšanas, līdz karjeras izaugsmei un atzinības saņemšanai no apkārtējiem.

Imidža veidošana sievietei

Viens no būtiskākiem jautājumiem visos laikos sievietei bijis un ir par to, kā viņa izskatās, kādu iespaidu rada un vai viņas koptēls ir harmonisks. Agrāk, izvēloties lietas, sieviete pārsvarā uzticējās sev vai tuvai paziņai. Tomēr pēdējo gadu tendences – liela konkurence, nežēlīga cīņa par labāku vietu, kā arī kvalitatīvu lietu un kosmētikas plašā izvēle liek sievietēm domāt par savas izvēles pareizību un rada nepieciešamību izmantot profesionālu imidža konsultantu pakalpojumus.

Tās sievietes, kuras nevēlas eksperimentēt ar savu ārējo veidolu bez rezultāta un tiecas izskatīties lieliski, sevi uztic profesionālu imidža konsultantu rokās.

Mūsu pakalpojumi

  • Sieviešu apģērba veikali (mazumtirdzniecība)

    Priekš Jums ir atvērti daži mazumtirdzniecības veikali, kur Jūs varat iegādāties VELME firmas jebkura izmēra sieviešu apģērbu par visai demokrātiskām cenām. Šeit Jūs atradīsiet dažādas apģērba līnijas: jebkuram vecumam un gaumei, no klasiskiem kostīmiem līdz ultramoderniem tērpiem.

  • Apģērba šūšana pēc pasūtījuma (juridiskām personām)

    Pie mums strādā sava darba profesionāļi, kuri veido formas apģērba labākos modeļus pēc Jūsu skicēm. Ja Jums pat nav ne priekšstata, kā formas apģērbam ir jāizskatās, mūsu dizaineri izstrādās dažas skices, pēc kurām Jūs izvēlieties visvairāk atbilstošu Jūsu gaumei. Mēs vienmēr stingri pieturamies Jūsu kompānijas korporatīvajam stilam, pielietojam mūsdienīgus materiālus un šūšanas tehnoloģijas.

  • Gatava formas apģērba pārdošana no noliktavas (juridiskām personām)

    Ja Jūs negribat tērēt laiku formas projektēšanai, tad varat vienkārši atbraukt pie mums un pasūtīt nepieciešamo apģērba partiju no noliktavas. Simti apģērba nosaukumu gaida Jūs – pie mums Jūs atradīsiet dažādu modeļu un fasonu formas apģērbu, kā universālo, tā arī specializēto apģērbu.

Raksti

Sieviešu apģērbi no Velme: izvēlamies svārkus

Neskatoties uz to, ka sieviešu bikses ir populāras, svārki tradicionāli ir sieviešu apģērbi, kuri pateicoties pareizai izvēlei, ne tikai izceļ figūras skaistumu, bet arī sniedz īpašniecei pārliecību un valdzinošu sievišķību.

Sieviešu apģērbi no veikala Velme – kvalitatīvi, stilīgi, pieejami!

Tas ir dabiski, ka ikviena sieviete cenšas izskatīties spilgti, efektīvi, eleganti – tam viņas izmanto daudzus noslēpumus un visdažādākos līdzekļus. Vienā no pirmajām vietām šajā sarakstā ir sieviešu apģērbi, it īpaši svārki, žakete, blūze. Svarīgi atzīmēt – sieviešu apģērbi aizsargā ne tikai no aukstuma, bet arī piesedz kailumu.

Rakstu arhīvs Follow velmelv on Twitter Follow velmelv on Facebook Raksti RSS

Sākumlapa Uzrakstīt mums Mājas lapas karte