Gaumīgs apģērbs: Velme-s ieteikumi un padomi

Tik apetelīgs „ābols”!

Neraugoties uz to, ka cilvēks vienmēr tiecas pēc ideāla, ko pats izdomājis, dabai bieži vien ir savs īpašais viedoklis par dažādām lietām. Tas ir attiecībā uz sieviešu auguma līnijām. Piemēram, lai arī kā nepopularizētu vienīgi tievas podiumu modeles, daba gadsimtu gaitā turpina sievietes apdāvināt ar dažāda tipa figūrām, kuras ne vienmēr atbilst pēdējās modes prasībām.

Tipisks piemērs - „ābols”. Par „ābolu” parasti tiek dēvēts, raugoties no apģērba izvēles sarežģītības viedokļa, šāds sieviešu figūras tips: rokas un kājas ir salīdzinoši (visbiežāk absolūti) slaidas, bet vidukļa līnijas vēdera dēļ praktiski nav nosakāmas. Taču pretējā dzimuma acīs visas vēlas izskatīties pievilcīgas – un „ābols” nav nekāds izņēmums – tāpēc visi kopā dosimies uz apģērbu veikalu Velme, lai piemeklētu optimālu garderobi.

Sāksim sieviešu apģērba aplūkošanu, kā tas parasti notiek: virsū – džemperi, blūzes, krekli un topi. Vispārējie ieteikumi šajā ziņā ir šādi (kā senā un labi zināmā reklāmā): baltas krāsas apģērbu nevalkāt, pieguļošu mugurā nevilkt. Attiecībā uz krāsām vēl varētu strīdēties, bet kas attiecas uz „ķermenim pielipušu” apģērbu – no tāda labāk ir atteikties. Tāpat ir arī jārīkojas ar blūzēm, kurām ir lielas un/vai kuplas piedurknes, jo tās vizuāli palielina figūras aprises, bet Jums tas nemaz nav vajadzīgs. Ja vēlēsieties apģērbu veikalā nopirkt džemperi, blūzi vai, teiksim, kreklu, pievērsiet uzmanību izgriezuma dziļumam (var V-veida), vai apģērbam ir kādas interesantas detaļas (bārkstis vai rišas), uz ko tiks vērsts vajadzīgais akcents, vai arī pielaikojat vestīti – tā padarīs Jūs ievērojami slaidāku!

Pakāpeniski virzoties uz lejas daļu, nevaram iztikt bez tādām lietām kā svārki un bikses. Klasiskais stils nekad nav izgājis no modes – un tas ir būtisks pozitīvs moments „āboliem”, jo tieši klasiskas taisnas bikses vislabāk piestāv šādam sieviešu figūras tipam. Iespējams, Jūs vēlēsieties iegādāties apģērbu veikalā jaunmodīgu sašaurinātu mini-svārku vai bikšu modeli – nav vērts to darīt. Mode ir mainīga kā maija vējš, bet Jūsu figūru šie apģērba modeļi diemžēl neizdaiļos. Starp citu, par svārkiem un biksēm: vislabākais veids, kā noslēpt „ābola” vēderu, ir augsta jostas vieta sieviešu apģērbā, toties pazeminātā josta – tas nav Jūsu fasons.

Ja nu tomēr Jūs nolēmāt izvēlēties, teiksim, kostīmu, tad varam ar pārliecību teikt, ka Jums piestāvēs gara un taisna žakete savienojumā ar svārkiem, kuru garums ir aptuveni līdz ceļgaliem. Ja Jūs nespējat kāda iemesla dēļ izvēlēties augumam ideāli piemērotu komplektu, vērsieties Velme-s darbnīcās, kurās tiek veikta kostīmu šūšana pēc pasūtījuma. Mūsu speciālisti palīdzēs Jums atbrīvoties no apģērba kombinēšanas grūtībām, izvēloties ideāli saskaņotu apģērba augšdaļu ar lejas daļu, bet gan izveidos tieši Jūsu kostīmu, kurā Jūs izskatīsieties satriecoši no visām pusēm.

Nobeigumā vēlreiz par to, kam būtu vēlams atrasties Jūsu garderobē:

 • Spilgtām rotas lietām.
 • Puspieguļošam un samērā brīvi krītošam apģērbam. Pieguļošai veļai.
 • Viena toņa apģērbam bez spilgtiem un/vai neizteiksmīgiem zīmējumiem, attēliem.
 • Krekliem un blūzēm ar dziļu izgriezumu.

No kā ieteicams atbrīvoties:

 • Pārmērīgi pieguļoša apģērba.
 • Apģērba ar lieliem attēliem.
 • Sašaurinātiem svārkiem un biksēm.

Mūsu pakalpojumi

 • Gatava formas apģērba pārdošana no noliktavas (juridiskām personām)

  Ja Jūs negribat tērēt laiku formas projektēšanai, tad varat vienkārši atbraukt pie mums un pasūtīt nepieciešamo apģērba partiju no noliktavas. Simti apģērba nosaukumu gaida Jūs – pie mums Jūs atradīsiet dažādu modeļu un fasonu formas apģērbu, kā universālo, tā arī specializēto apģērbu.

 • Apģērba šūšana pēc pasūtījuma (juridiskām personām)

  Pie mums strādā sava darba profesionāļi, kuri veido formas apģērba labākos modeļus pēc Jūsu skicēm. Ja Jums pat nav ne priekšstata, kā formas apģērbam ir jāizskatās, mūsu dizaineri izstrādās dažas skices, pēc kurām Jūs izvēlieties visvairāk atbilstošu Jūsu gaumei. Mēs vienmēr stingri pieturamies Jūsu kompānijas korporatīvajam stilam, pielietojam mūsdienīgus materiālus un šūšanas tehnoloģijas.

 • Sieviešu apģērba veikali (mazumtirdzniecība)

  Priekš Jums ir atvērti daži mazumtirdzniecības veikali, kur Jūs varat iegādāties VELME firmas jebkura izmēra sieviešu apģērbu par visai demokrātiskām cenām. Šeit Jūs atradīsiet dažādas apģērba līnijas: jebkuram vecumam un gaumei, no klasiskiem kostīmiem līdz ultramoderniem tērpiem.

Raksti

Sieviešu apģērbi no Velme: izvēlamies svārkus

Neskatoties uz to, ka sieviešu bikses ir populāras, svārki tradicionāli ir sieviešu apģērbi, kuri pateicoties pareizai izvēlei, ne tikai izceļ figūras skaistumu, bet arī sniedz īpašniecei pārliecību un valdzinošu sievišķību.

Sieviešu apģērbi no veikala Velme – kvalitatīvi, stilīgi, pieejami!

Tas ir dabiski, ka ikviena sieviete cenšas izskatīties spilgti, efektīvi, eleganti – tam viņas izmanto daudzus noslēpumus un visdažādākos līdzekļus. Vienā no pirmajām vietām šajā sarakstā ir sieviešu apģērbi, it īpaši svārki, žakete, blūze. Svarīgi atzīmēt – sieviešu apģērbi aizsargā ne tikai no aukstuma, bet arī piesedz kailumu.

Rakstu arhīvs Follow velmelv on Twitter Follow velmelv on Facebook Raksti RSS

Sākumlapa Uzrakstīt mums Mājas lapas karte