Kā izskatīties slaidākai

Piedāvājam vairākus knifus, kurus ievērojot un pielāgojot sev, jutīsieties un izskatīsieties slaidākas.

Saskaņots apģērbs

Izvēloties savstarpēji saskaņotu krekliņu, bikses un kurpes jau vizuāli izskatīsieties slaidākas, taču slaida vizuālā iespaida TOP krāsa ir melnā - ģērbjoties tajā izskatīsieties vismaz par 2 kg vieglākas. Protams, melno var papildināt ar dzīvespriecīgākām krāsām, lai koptēls būtu spožāks.

Visam jābūt proporcionālam

Apaļas formas apģērbs gan augšā, gan apakšdaļā nederēs. Tēls ir jāsabalansē - ja izvēlaties paplatinātas bikses, tām piestāvēs pieguļošs krekls, savukārt īsiem pieguļošiem svārkiem - krītoša auduma blūze.

Pareizā žakete

Stingra auduma pieguļoša žakete, kuras garums sniedzas nedaudz pāri viduklim, būs piemērota, ja ir vēlme padarīt slaidāku ķermeņa vidusdaļu. Tādu funkciju veiks arī taisnas formas žaketes, bet, tā kā tās ir mazāk sievišķīgas, var riskēt izskatīties smagnēji. Apjomīgu gurnu gadījumā žaketes garumam jābūt nedaudz pāri gurniem vai tieši vidukļa līnijā, ar uzsvērtiem pleciem.

Taisni svārki

Taisni zīmuļveida svārki ir lielisks izgudrojums priekš sievietēm - tie ne tikai izskatās eleganti, bet ikvienai sievietei liek izskatīties slaidākai.

Garas kaklarotas un uzmanību piesaistoši kakla izgriezumi

Garas krellītes un dekoltē ļaus izskatīties ne tikai slaidākai, bet arī sievišķīgai. U un V veida formas kakla izgriezumi kombinācijā ar rotām pastiprinās pagarināta tipa siluetu.

Džinsi un augsti papēži

Avīzēs un žurnālos šāds salikums - džinsi un augsti papēži - redzams bieži. Visslaidinošāk izskatīsies taisna piegriezuma džinsi ar zemu vidukļa līniju un papēžiem, kas ir ap 10 cm augsti.

Šaurā jostiņa

Ja vēl neesat to izdarījušas, pamēģiniet šauras jostiņas, kuras aplikt kleitai virs vidukļa līnijas. Jāatceras arī, ka platas ādas jostas figūru padarīs īsāku un smagnējāku.

Augšpusē pieguļoša, lejā - krītoša kleita

Šāda kleita pārsvarā piestāv jebkurai sievietei. Papildu slaiduma efektu piešķirs pamanāms dekoltē, bet apjomīgāku gurnu īpašniecēm ieteicams izvēlēties mazāk kuplas šīs kleitas versijas.

Apģērba viduslīnija

Pievērsiet uzmanību, kur apģērba augšdaļa sastopas ar apakšdaļu. Ideāls garums, ja jaka (krekliņš) un bikses (svārki) sastopas vietā, kas ir uzreiz zem vidukļa līnijas - mazliet pāri gurniem.

Mētelis ar platu apkakli

Šāds mētelis, kuram uzsvars ir uz pleciem, liks proporcionāli izskatīties slaidākai vidukļa līnijai un gurniem.

Šallīte un taisna piegriezuma bikses

Šī ir laba kombinācija, lai maskētu apaļīgas kājas - eleganti, ja izšūta šallīte kopā ar vienkāršu blūzi papildinās vienkārša piegriezuma bikses.

Kurpes bez siksniņām

Iespējams, tas izklausīsies nedaudz neticami, taču cilvēki, kuri testēja dažādu veidu kurpes, secinājuši, ka kurpes, kurām nav aiztaisāmu siksniņu virs potītēm, kājas vizuāli padara garākas un slaidākas.

Augstpapēžu kurpes miesas krāsā

Apavi bēšīgā krāsā kopskatā pagarinās kājas, jo nebūs skaidri redzama robeža starp kurpi un kājas garumu.

Taisna piegriezuma jakas un mēteļi

Taisna piegriezuma jakas vai mēteļi padarīs augumu garāku un slaidāku.

Avots: http://woman.delfi.lv

Mūsu pakalpojumi

  • Apģērba modelēšana (konstruēšanas pakalpojumi)

    VELME šūšanas kompānija sniedz palīdzību vīriešu un sieviešu apģērba modelēšanā no skices. Mūsu meistari izpildīs pasūtījumu atbilstoši Jūsu vēlmēm, īsā laikā un ar augstu kvalitātes līmeni.

  • Gatava formas apģērba pārdošana no noliktavas (juridiskām personām)

    Ja Jūs negribat tērēt laiku formas projektēšanai, tad varat vienkārši atbraukt pie mums un pasūtīt nepieciešamo apģērba partiju no noliktavas. Simti apģērba nosaukumu gaida Jūs – pie mums Jūs atradīsiet dažādu modeļu un fasonu formas apģērbu, kā universālo, tā arī specializēto apģērbu.

  • Sieviešu apģērba veikali (mazumtirdzniecība)

    Priekš Jums ir atvērti daži mazumtirdzniecības veikali, kur Jūs varat iegādāties VELME firmas jebkura izmēra sieviešu apģērbu par visai demokrātiskām cenām. Šeit Jūs atradīsiet dažādas apģērba līnijas: jebkuram vecumam un gaumei, no klasiskiem kostīmiem līdz ultramoderniem tērpiem.

Raksti

Sieviešu apģērbi no Velme: izvēlamies svārkus

Neskatoties uz to, ka sieviešu bikses ir populāras, svārki tradicionāli ir sieviešu apģērbi, kuri pateicoties pareizai izvēlei, ne tikai izceļ figūras skaistumu, bet arī sniedz īpašniecei pārliecību un valdzinošu sievišķību.

Sieviešu apģērbi no veikala Velme – kvalitatīvi, stilīgi, pieejami!

Tas ir dabiski, ka ikviena sieviete cenšas izskatīties spilgti, efektīvi, eleganti – tam viņas izmanto daudzus noslēpumus un visdažādākos līdzekļus. Vienā no pirmajām vietām šajā sarakstā ir sieviešu apģērbi, it īpaši svārki, žakete, blūze. Svarīgi atzīmēt – sieviešu apģērbi aizsargā ne tikai no aukstuma, bet arī piesedz kailumu.

Rakstu arhīvs Follow velmelv on Twitter Follow velmelv on Facebook Raksti RSS

Sākumlapa Uzrakstīt mums Mājas lapas karte