Garderobes pamatlietas, 2. daļa

Bikses

Kā jau aktīvām un rosīgām būtnēm labas, figūrai piemērotas un kvalitatīvas bikses mūsdienās ir neatņemama garderobes sastāvdaļa. Vispopulārākās būs melnas krāsas, tuvinātas klasiskam piegriezumam – taisnas, nedaudz galos sašaurinātas vai vairāk ķermenim piegulošas bikses.

Tekstūra var būt gan matēta, gan ar nelielu spīdumu. Visizplatītākais materiāls ir labas kvalitātes smalkvilna, ērtumam un praktiskumam daudzas sievietes izvēlas materiālu, kam nedaudz pievienots elastāns.

Kā jau pārbaudīta vērtība šādas bikses viegli kombinējamas gan ar žaketēm, blūzēm, džemperiem, jakām. Vispopulārākais klasiskā varianta paraugs ir šāda veida bikšu un baltas blūzes kombinācija, kas šobrīd ir pat ļoti aktuāls elegances paraugs. Īpaši piemērots šāda komplekta papildinājums būs neliela izmēra vieglas šalles, piemēram, no zīda atlasa vai šifona auduma. Bikses ar sašaurinātiem galiem vieglāk kombinēt gan ar zābakiem, gan dažāda papēžu augstuma kurpēm. Šaura silueta bikses ir arī veiksmīgs risinājums apjomīgu un slāņainu augšdaļu kombinēšanai, kam klāt labi iederētos liela izmēra ietilpīga soma. Jāatzīst, ka šāda tipa bikses ir gana labas, gan dodoties uz darbu, gan ejot uz teātri, ļaujot viegli transformēties no biroja tēla uz šarmanto lēdiju, liekot lietā vienīgi nelielu detaļu izmaiņas – rotas, somu, cepuri vai šalli.

Kleita

Glamūrīga vai moderna, pavedinoša vai praktiska, eleganta un mainīga, efektīva un nekad neizzūdoša no modes – melnā mazā kleitiņa ir augsti slavināta modes pasaulē un bijusi sieviešu garderobes pamats jau gadiem ilgi. Par šāda tipa kleitas parādīšanos varam pateikties Koko Šanelei – kopš 1926. gada mazā melnā kleitiņa ir gandrīz katras sievietes garderobē. Mainās gan griezumi, detaļu variācijas, izmantoto audumu aktualitātes, tomēr pati ideja paliek nemainīga. Tā nepazīst sociālās robežas un joprojām ir elegances un laba stila paraugs. Arī mūsdienās dizaineri nav beiguši pievērsties šā modeļa apspēlei un joprojām piedāvā neskaitāmas dizaina variācijas. Tā vien šķiet, ka būtu grēks vismaz vienu šādu brīnumu neiegūt savā īpašumā. Šobrīd īpaši aktuālas ir askētiskas minimālisma stilā radītas kleitas ar konstruktīviem, ģeometriskiem un arhitektoniskiem elementiem. Līdz ar to no lietišķa stila tēla ietērpa līdz kokteiļkleitai ir gluži neliels solis. To šķir praktiski vienīgi matu sakārtojums un rotas.

Avots: www.skaistumsunmode.espati.lv

Mūsu pakalpojumi

  • Apģērba šūšana pēc pasūtījuma (juridiskām personām)

    Pie mums strādā sava darba profesionāļi, kuri veido formas apģērba labākos modeļus pēc Jūsu skicēm. Ja Jums pat nav ne priekšstata, kā formas apģērbam ir jāizskatās, mūsu dizaineri izstrādās dažas skices, pēc kurām Jūs izvēlieties visvairāk atbilstošu Jūsu gaumei. Mēs vienmēr stingri pieturamies Jūsu kompānijas korporatīvajam stilam, pielietojam mūsdienīgus materiālus un šūšanas tehnoloģijas.

  • Sieviešu apģērba veikali (mazumtirdzniecība)

    Priekš Jums ir atvērti daži mazumtirdzniecības veikali, kur Jūs varat iegādāties VELME firmas jebkura izmēra sieviešu apģērbu par visai demokrātiskām cenām. Šeit Jūs atradīsiet dažādas apģērba līnijas: jebkuram vecumam un gaumei, no klasiskiem kostīmiem līdz ultramoderniem tērpiem.

  • Apģērba modelēšana (konstruēšanas pakalpojumi)

    VELME šūšanas kompānija sniedz palīdzību vīriešu un sieviešu apģērba modelēšanā no skices. Mūsu meistari izpildīs pasūtījumu atbilstoši Jūsu vēlmēm, īsā laikā un ar augstu kvalitātes līmeni.

Raksti

Sieviešu apģērbi no Velme: izvēlamies svārkus

Neskatoties uz to, ka sieviešu bikses ir populāras, svārki tradicionāli ir sieviešu apģērbi, kuri pateicoties pareizai izvēlei, ne tikai izceļ figūras skaistumu, bet arī sniedz īpašniecei pārliecību un valdzinošu sievišķību.

Sieviešu apģērbi no veikala Velme – kvalitatīvi, stilīgi, pieejami!

Tas ir dabiski, ka ikviena sieviete cenšas izskatīties spilgti, efektīvi, eleganti – tam viņas izmanto daudzus noslēpumus un visdažādākos līdzekļus. Vienā no pirmajām vietām šajā sarakstā ir sieviešu apģērbi, it īpaši svārki, žakete, blūze. Svarīgi atzīmēt – sieviešu apģērbi aizsargā ne tikai no aukstuma, bet arī piesedz kailumu.

Rakstu arhīvs Follow velmelv on Twitter Follow velmelv on Facebook Raksti RSS

Sākumlapa Uzrakstīt mums Mājas lapas karte