Garderobes pamatlietas, 1. daļa

Kombinēšanas varianti ir ārkārtīgi dažādi. Par pamatu ņemot, piemēram, lakonisku mēteli, iespējams izveidot gan askētisku un elegantu kompozīciju, gan ekstravagantu un košu veidolu. Līdzīgi ir arī ar lietišķa stila kostīmu vai žaketi, kas ļauj kombinēt un variēt ar dažādu krāsu blūzēm, plāniem trikotāžas džemperiem, grezniem krekliem, papildinot tos, piemēram, ar interesantu bižutēriju vai neuzkrītošām izsmalcinātām dārglietām. Tā kā kostīmam vai žaketei vienmēr jābūt īpaši perfektai, nekvalitatīvs materiāls ātri vien kļūs neestētisks un nepildīs savas reprezentatīvās un formālās funkcijas. Par mūsdienās pieprasītāko klasisko lietišķas sievietes kostīmu mēs varam būt pateicīgas Armani kungam. Tas bija globāls fenomens, kas mainīja daudzu karjerā ieinteresētu sieviešu dzīvi. Tas ļāva pārliecinošāk iekarot ierastās vīriešu pozīcijas, būt konkurētspējīgām un pārliecinātām par savu varēšanu, vienlaikus ļaujot justies sievišķīgai un elegantai. Tādēļ arī šobrīd, izvēloties kostīmu, jāatceras, ka tas ir statusa un labas etiķetes simbols. Kopts, solīds un vienlaikus oriģināls izskats sniedz papildu pārliecību un parāda jūsu attieksmi un cieņu arī pret sadarbības partneri, klientu vai kolēģi. Liela nozīme ir arī praktiskām, ideāli jūsu augumam piemērotām biksēm no kvalitatīva, izturīga auduma, kurš savu izskatu nezaudē jau pēc pāris valkāšanas reizēm. Ideālā variantā tas ir jūsu ērtības un elegances apvienojums.

Mētelis

Laikapstākļi vēl neļauj plānot ikdienas ģērbšanās paradumus, neiekļaujot virsdrēbes, tādēļ dominante garderobē, kas šobrīd stipri iespaido mūsu izskatu, ir tieši mētelis, nu jau pavisam drīz aktuāls būs pavasarim piemērotais putekļu mētelis. Tas arī ir pamatvērtību un klasikas simbols, varbūt tāpēc šoreiz noliksim malā dūnu jakas, kažokus un cita veida virsapģērbu.

Mēteļiem piemīt laba īpašība – praktisks garums, jo īpaši, ja tas ir klasiskā garumā ap celi. Ja mētelis ir jūsu garderobes krāsām draudzīgs - kādā no neitrāliem toņiem, bez konkrēta stila rakstiem vairākās krāsās vai reljefā, noteikti nevajadzētu būt problēmām to saskaņot ar jūsu ikdienas apģērbu, dodoties darbdienas gaitās vai vakarpusē, ja ir vēlme un nepieciešamība izskatīties svinīgāk un padomā vilkt, piemēram, kokteiļkleitu. Neitrāla krāsa būs visprātīgākā izvēle, jo tā dod iespēju izskatīties arī īpaši ekstravaganti, tādējādi bagātinot jūsu tēlu. Melna, pelēka vai bēša mēteļa krāsa, gan ar izteiktu reljefainu faktūru, gan gludu viendabīgu virsmu ir lieliski kombinējama arī ar spilgtām krāsām, piemēram, sarkanu, spilgti violetu un dzeltenu, kas pavasara posmā ir īpaši gardas. Jums ir iespēja palikt arī noslēpumainas un radošas personības lomā, pilnībā izmantojot jūsu iemīļotā mēteļa toni, visticamāk – melno, akcentējot katra apģērba interesanto piegriezumu un jūsu smalko izjūtu niansēs, spēlējoties ar melnās krāsas dažādajām faktūrām. Tā noteikti varētu būt krītoša auduma spīdīgas tekstūras blūze vai krekls ar interesantu griezumu, iespējams, pretstatā biksēm – brīvu kritumu un apjomīgāku siluetu. Bonusā šādai kombinācijai labs papildinājums būtu gluži askētiska un klasiska matētas faktūras žakete vai trikotāžas auduma jaciņa. Dziļi melnais tonis fantastiski izskatīsies ar dažādu tuvu toņu gradācijām – no tumši pelēka toņa līdz pat gaiši pelēkam un baltam tonim, akcentam noderētu šo krāsu robežās neliels rakstains krekls vai blūze.

Kostīms

Ja jūsu mērķis ir iegādāties lietišķa tipa kostīmu, svarīgs nosacījums ir askētisms un elegance, tomēr ne garlaicīgums un kanoniska klasika. Pietiekami daudz iespēju arī lietišķa stila kostīmā izpausties dizainam – tā var būt interesanta piegriezuma apkakle, ar palielinātiem vai, gluži pretēji, nelieliem atlokiem. Vārdu sakot, vislielākās iespējas demonstrēt savu individualitāti ir tieši detaļās – kabatas formā un skaitā, apkakles griezumā, kas var būt gan v veida, gan ovālas formas ar dažāda izmēra un veida atlokiem vai pavisam bez tiem. Īpašu uzmanību varat pievērst pogu izvēlei un aizdarei, kas var būt gan dubulta, klasiska, asimetriska vai slēpta, kā arī iespējai variēt ar silueta līniju un žaketes garumu. Kostīms savā ziņā ir jūsu vizītkarte, kas ideālā variantā būtu individuāli jāpasūta pie dizainera. Tas sniedz garantiju nesastapt nevienu citu kolēģi identiskā kostīmā, kas biznesa vidē ir īpaši svarīgi. Tā ir iespēja izveidot jums raksturīgu un individuālu stilu, kā arī pielāgot modeli jūsu ķermeņa uzbūvei. Individuāla kostīma pasūtīšanai ir vēl viena pozitīvā puse. Izvēloties vienu kvalitatīvu, jums piemeklētu materiālu, jūs varat izveidot komplektu, kas sastāv no svārkiem, biksēm un žaketes, kā arī no vestes un sarafānveida kleitas. Tas dod iespēju ērti kombinēt un dienu no dienas kaut ko mainīt savā apģērbā.

Avots: www.skaistumsunmode.espati.lv

Mūsu pakalpojumi

  • Sieviešu apģērba veikali (mazumtirdzniecība)

    Priekš Jums ir atvērti daži mazumtirdzniecības veikali, kur Jūs varat iegādāties VELME firmas jebkura izmēra sieviešu apģērbu par visai demokrātiskām cenām. Šeit Jūs atradīsiet dažādas apģērba līnijas: jebkuram vecumam un gaumei, no klasiskiem kostīmiem līdz ultramoderniem tērpiem.

  • Apģērba modelēšana (konstruēšanas pakalpojumi)

    VELME šūšanas kompānija sniedz palīdzību vīriešu un sieviešu apģērba modelēšanā no skices. Mūsu meistari izpildīs pasūtījumu atbilstoši Jūsu vēlmēm, īsā laikā un ar augstu kvalitātes līmeni.

  • Gatava formas apģērba pārdošana no noliktavas (juridiskām personām)

    Ja Jūs negribat tērēt laiku formas projektēšanai, tad varat vienkārši atbraukt pie mums un pasūtīt nepieciešamo apģērba partiju no noliktavas. Simti apģērba nosaukumu gaida Jūs – pie mums Jūs atradīsiet dažādu modeļu un fasonu formas apģērbu, kā universālo, tā arī specializēto apģērbu.

Raksti

Sieviešu apģērbi no Velme: izvēlamies svārkus

Neskatoties uz to, ka sieviešu bikses ir populāras, svārki tradicionāli ir sieviešu apģērbi, kuri pateicoties pareizai izvēlei, ne tikai izceļ figūras skaistumu, bet arī sniedz īpašniecei pārliecību un valdzinošu sievišķību.

Sieviešu apģērbi no veikala Velme – kvalitatīvi, stilīgi, pieejami!

Tas ir dabiski, ka ikviena sieviete cenšas izskatīties spilgti, efektīvi, eleganti – tam viņas izmanto daudzus noslēpumus un visdažādākos līdzekļus. Vienā no pirmajām vietām šajā sarakstā ir sieviešu apģērbi, it īpaši svārki, žakete, blūze. Svarīgi atzīmēt – sieviešu apģērbi aizsargā ne tikai no aukstuma, bet arī piesedz kailumu.

Rakstu arhīvs Follow velmelv on Twitter Follow velmelv on Facebook Raksti RSS

Sākumlapa Uzrakstīt mums Mājas lapas karte