Džemperkleitas

Aplams ir uzskats, ka džemperi ir domāti tikai tādēļ, lai tie rudens un ziemas aukstumā mūs sildītu, un ka tiem nav nekāda sakara ar stilu vai modi. Gluži pretēji – džemperkleitas ir viens no pēdējo gadu rudens/ziemas modes visbiežāk sastopamajiem elementiem. Tās ir daudz lietderīgākas un praktiskākas nekā vienkārši džemperīši, jo, uzvelkot džemperkleitu, vairs nav jālauza galva par to, kas tiks vilkts tai apakšā.

Zem džemperkleitas visērtāk ir uzvilkt legingus vai zeķbikses ar dažādiem rakstiem un biezumu, saskaņojot ar kleitu. Der arī parastas džinsu bikses tumšā indigo krāsā, kas šoruden ir īpaši aktuāla. Protams, jāpiemēro apavi un pēc vajadzības arī josta.

Ja vēlas atsvaidzināt koptēlu, lieliski der kāds košāks aksesuārs – rokassprādze, krelles vai auskariņi.

Džemperkleitas var valkāt gan kā formālu apģērbu, gan arī ikdienā, kombinējot ar aksesuāriem. Vispopulārākās ir adītās kleitas jebkuros krāsu toņos un adījuma rakstos, taču, lai izvairītos no vienveidības, var variēt stilu, piemēram, vilkt smalka adījuma kleitu ar pamanāmu zīmējumu vai izšuvumu priekšā.

Tādā gadījumā nav vajadzības koptēlu atsvaidzināt ar jostu vai krellēm, pietiek izvēlēties piemērotus apavus – lielus vai smalkus zābakus vai rudenim atbilstošas kurpes.

Avots: www.tvnet.lv

Mūsu pakalpojumi

  • Apģērba modelēšana (konstruēšanas pakalpojumi)

    VELME šūšanas kompānija sniedz palīdzību vīriešu un sieviešu apģērba modelēšanā no skices. Mūsu meistari izpildīs pasūtījumu atbilstoši Jūsu vēlmēm, īsā laikā un ar augstu kvalitātes līmeni.

  • Apģērba šūšana pēc pasūtījuma (juridiskām personām)

    Pie mums strādā sava darba profesionāļi, kuri veido formas apģērba labākos modeļus pēc Jūsu skicēm. Ja Jums pat nav ne priekšstata, kā formas apģērbam ir jāizskatās, mūsu dizaineri izstrādās dažas skices, pēc kurām Jūs izvēlieties visvairāk atbilstošu Jūsu gaumei. Mēs vienmēr stingri pieturamies Jūsu kompānijas korporatīvajam stilam, pielietojam mūsdienīgus materiālus un šūšanas tehnoloģijas.

  • Gatava formas apģērba pārdošana no noliktavas (juridiskām personām)

    Ja Jūs negribat tērēt laiku formas projektēšanai, tad varat vienkārši atbraukt pie mums un pasūtīt nepieciešamo apģērba partiju no noliktavas. Simti apģērba nosaukumu gaida Jūs – pie mums Jūs atradīsiet dažādu modeļu un fasonu formas apģērbu, kā universālo, tā arī specializēto apģērbu.

Raksti

Sieviešu apģērbi no Velme: izvēlamies svārkus

Neskatoties uz to, ka sieviešu bikses ir populāras, svārki tradicionāli ir sieviešu apģērbi, kuri pateicoties pareizai izvēlei, ne tikai izceļ figūras skaistumu, bet arī sniedz īpašniecei pārliecību un valdzinošu sievišķību.

Sieviešu apģērbi no veikala Velme – kvalitatīvi, stilīgi, pieejami!

Tas ir dabiski, ka ikviena sieviete cenšas izskatīties spilgti, efektīvi, eleganti – tam viņas izmanto daudzus noslēpumus un visdažādākos līdzekļus. Vienā no pirmajām vietām šajā sarakstā ir sieviešu apģērbi, it īpaši svārki, žakete, blūze. Svarīgi atzīmēt – sieviešu apģērbi aizsargā ne tikai no aukstuma, bet arī piesedz kailumu.

Rakstu arhīvs Follow velmelv on Twitter Follow velmelv on Facebook Raksti RSS

Sākumlapa Uzrakstīt mums Mājas lapas karte