Gaumīgs apģērbs: „Velme“ ieteiktie padomi

Cik eleganta „trapece”!

„Trapeces” tipa sieviešu figūra tiek uzskatīta par patiesi sievišķīgu. Platu gurnu, tieva vidukļa un apetelīgu kājiņu īpašnieces vienmēr ir guvušas vīriešu uzmanības apliecinājumus, jo tieši viņas ir vispiemērotākās spēcīgu un veselīgu bērnu dzimšanai. Tā, protams, nav vienīgā priekšrocība, tomēr paaudžu ģenētiskās atmiņas nav tik vienkārši dzēšamas, bet stiprā dzimuma rīcība bieži vien balstīta uz emocijām un instinktiem. Starp citu, pie klasiskās „trapeces” formas augumu īpašniecēm attiecināmas arī šovbiznesa „zvaigznes” Barbara Briļska un Irina Allegrova.

Un tātad, ja Jūs esat „trapeces” veida auguma formu īpašniece, galvenais uzdevums sieviešu apģērba izvēlē - plecu apjoma palielināšana, vidukļa izcelšana, akcenta mazināšana uz figūras lejas daļu. Protams, pastāv iespēja iegriezties jebkurā savā iecienītajā apģērba veikalā un lūgt padomu konsultantam, taču kāpēc tērēt gan jātērē dārgais laiks, ja pastāv iespēja saņemt „Velme” sniegtos padomus!

Ģērbjamies moderni: izmantojiet apjomīgu apģērbu-kreklus un trikotāžu – ar platām piedurknēm, dziļus dekoltē izgriezumus, žaketes ar stingri izteiktu plecu līniju, „laiviņas” tipa izgriezumus, apģērbu, kurā ir vertikālas šuves vidukļa virzienā, trikotāžu un rupja adījuma džemperus, kā arī apjomīgus aksesuārus un detaļas apģērba augšdaļā. Attiecībā un svārkiem un biksēm izvēlieties tumšās krāsas, augumam pieguļošus svārkus, kā arī šauras, taisnas no ceļiem paplašinātas bikses.

Jūsu auguma formu tipam vispiemērotākais apģērbs:

 • svārki-zīmulis no blīva auduma;
 • kruzuļaini topi, platas piedurknes;
 • žaketes ar izteiktu plecu līniju;
 • blūzes ar lentām, blūzes ar stāvu apkaklīti, žabo;
 • taisni brīvi krītoši svārki (nedrīkst būt īsi);
 • bolero un visāda veida apmetņi.

Neraugoties uz augstāk minētajām prasībām, Jūs varat atļauties nedaudz eksperimentēt ar stilu. Pie kam, ja sieviešu apģērbs, kas ir pirkts parastajā veikalā, Jums piestāv ideāli, bet „kaut kas tomēr trūkst”, apģērbu veikalos „Velme” Jūs varat ātri un ērti to pāršūt atbilstoši auguma formām. Mēs arī nodarbojamies ar kostīmu un speciālā apģērba šūšanu pēc pasūtījuma, darbu veicot visīsākajā laikā – vērsieties ar savām vēlmēm un iecerēm pie “Velme”!

Mūsu pakalpojumi

 • Apģērba šūšana pēc pasūtījuma (juridiskām personām)

  Pie mums strādā sava darba profesionāļi, kuri veido formas apģērba labākos modeļus pēc Jūsu skicēm. Ja Jums pat nav ne priekšstata, kā formas apģērbam ir jāizskatās, mūsu dizaineri izstrādās dažas skices, pēc kurām Jūs izvēlieties visvairāk atbilstošu Jūsu gaumei. Mēs vienmēr stingri pieturamies Jūsu kompānijas korporatīvajam stilam, pielietojam mūsdienīgus materiālus un šūšanas tehnoloģijas.

 • Gatava formas apģērba pārdošana no noliktavas (juridiskām personām)

  Ja Jūs negribat tērēt laiku formas projektēšanai, tad varat vienkārši atbraukt pie mums un pasūtīt nepieciešamo apģērba partiju no noliktavas. Simti apģērba nosaukumu gaida Jūs – pie mums Jūs atradīsiet dažādu modeļu un fasonu formas apģērbu, kā universālo, tā arī specializēto apģērbu.

 • Sieviešu apģērba veikali (mazumtirdzniecība)

  Priekš Jums ir atvērti daži mazumtirdzniecības veikali, kur Jūs varat iegādāties VELME firmas jebkura izmēra sieviešu apģērbu par visai demokrātiskām cenām. Šeit Jūs atradīsiet dažādas apģērba līnijas: jebkuram vecumam un gaumei, no klasiskiem kostīmiem līdz ultramoderniem tērpiem.

Raksti

Sieviešu apģērbi no Velme: izvēlamies svārkus

Neskatoties uz to, ka sieviešu bikses ir populāras, svārki tradicionāli ir sieviešu apģērbi, kuri pateicoties pareizai izvēlei, ne tikai izceļ figūras skaistumu, bet arī sniedz īpašniecei pārliecību un valdzinošu sievišķību.

Sieviešu apģērbi no veikala Velme – kvalitatīvi, stilīgi, pieejami!

Tas ir dabiski, ka ikviena sieviete cenšas izskatīties spilgti, efektīvi, eleganti – tam viņas izmanto daudzus noslēpumus un visdažādākos līdzekļus. Vienā no pirmajām vietām šajā sarakstā ir sieviešu apģērbi, it īpaši svārki, žakete, blūze. Svarīgi atzīmēt – sieviešu apģērbi aizsargā ne tikai no aukstuma, bet arī piesedz kailumu.

Rakstu arhīvs Follow velmelv on Twitter Follow velmelv on Facebook Raksti RSS

Sākumlapa Uzrakstīt mums Mājas lapas karte