Gaumīgs apģērbs: „Velme“ ieteiktie padomi

Kā būtu jāizceļ „smilšu pulkstenis”?

„Smilšu pulksteņa” formas auguma tips tiek uzskatīts par vissievišķīgāko un pievilcīgāko pretējā dzimuma acīs. Sievietes ar „smilšu pulksteņa” auguma formām (cits apzīmējums – „X” tipa figūra) atšķiras ar vienāda platuma pleciem un gurniem, kā arī izteiktām krūtīm un tievu vidukli. „Smilšu pulksteņa” auguma formas piemīt tādām pasaulē slavenām zvaigznēm kā Sofija Lorēna, Monika Beluči un Skārleta Johansone.

Šādas auguma formas praktiski nav iespējams sabojāt ar nepareizi izvēlētu sieviešu apģērbu, tomēr pietiek ar vienu nepareizi izvēlētu apģērba detaļu – teiksim, brīvi krītošu kreklu vai džemperi, lai vēlamais iespaids zustu. Kā nepieļaut fiasko un panākt iespaidīgus rezultātus, iegādājoties dažādas lietas apģērbu veikalā vai šujot kostīmus pēc individuāla pasūtījuma – šāda veida padomus sniedz šūšanas uzņēmuma „Vēlme” speciālisti.

Un tā, galvenais „smilšu pulksteņa” īpašnieču uzdevums – ir akcentēt sava auguma līniju sievišķību. Šāda uzdevuma izpildei uzmanību pievērsiet pieguļošiem topiem vai topiem ar aromātu. Tāpat arī pamēģiniet savu garderobi papildināt ar pieguļošām jakām un blūzēm, jo tās izceļ Jūsu slaido vidukli un vienreizējās krūšu formas.

Lai Jūs spētu ērtāk orientēties sieviešu apģērba modes bezgalīgajā daudzveidībā, mēs esam sastādījuši divus sarakstus.

Apģērbs, ko rekomendē ģērbšanai augšdaļā:

 • krūšturis krūšu saturēšanai;
 • kleitas ar pieguļošu augšdaļu un brīvi krītošas no gurniem;
 • trapeces formas kleitas;
 • kleitas ar jostu;
 • „atklāti” topi bez lencītēm;
 • blūzes ar dekoltē daļu;
 • svārki-zīmuļi.

Apģērbs, ko rekomendē ģērbšanai lejas daļā:

 • svārki ar paaugstinātu jostu;
 • džinsi ar nedaudz pazeminātu jostu;
 • pusgarās bikses, kuru garums sniedzas līdz pus-apakšstilbiem;
 • žaketes, kuru garums sniedzas līdz gurniem;
 • papēžu kurpes.

Nobeigumā jāpiemin lietas, kuras nav vēlamas Jūsu garderobē. Pirmām kārtām, apģērbu veikalos nav vērts iegādāties bezformīgu un maisveidīgu trikotāžu, jo tā slēpj auguma formas un vizuāli padara tās apjomīgas. Tāpat ieteicams atteikties no apjomīgiem džemperiem un jakām ar augstām apkaklēm. Izvairieties ģērbt svītrainus vai rūtainus svārkus, kā arī svārkus ar lieliem ornamentiem, jo tajos Jūsu gurni izskatīsies apjomīgāki, kas „smilšu pulksteņa” gadījumā ir lieki. Šī paša iemesla dēļ arī plisētos svārkus būtu vēlams atlikt malā.

Protams, padomi tiek doti, lai atsevišķos gadījumos tos varētu ignorētu. Un tomēr, sekošana līdzi pavisam vienkāršiem savas garderobes komplektēšanas noteikumiem palīdzēs Jums izcelt Jūsu auguma līnijas un nodemonstrēt tā īpašnieces nevainojamo stilu.

Mūsu pakalpojumi

 • Sieviešu apģērba veikali (mazumtirdzniecība)

  Priekš Jums ir atvērti daži mazumtirdzniecības veikali, kur Jūs varat iegādāties VELME firmas jebkura izmēra sieviešu apģērbu par visai demokrātiskām cenām. Šeit Jūs atradīsiet dažādas apģērba līnijas: jebkuram vecumam un gaumei, no klasiskiem kostīmiem līdz ultramoderniem tērpiem.

 • Apģērba modelēšana (konstruēšanas pakalpojumi)

  VELME šūšanas kompānija sniedz palīdzību vīriešu un sieviešu apģērba modelēšanā no skices. Mūsu meistari izpildīs pasūtījumu atbilstoši Jūsu vēlmēm, īsā laikā un ar augstu kvalitātes līmeni.

 • Gatava formas apģērba pārdošana no noliktavas (juridiskām personām)

  Ja Jūs negribat tērēt laiku formas projektēšanai, tad varat vienkārši atbraukt pie mums un pasūtīt nepieciešamo apģērba partiju no noliktavas. Simti apģērba nosaukumu gaida Jūs – pie mums Jūs atradīsiet dažādu modeļu un fasonu formas apģērbu, kā universālo, tā arī specializēto apģērbu.

Raksti

Sieviešu apģērbi no Velme: izvēlamies svārkus

Neskatoties uz to, ka sieviešu bikses ir populāras, svārki tradicionāli ir sieviešu apģērbi, kuri pateicoties pareizai izvēlei, ne tikai izceļ figūras skaistumu, bet arī sniedz īpašniecei pārliecību un valdzinošu sievišķību.

Sieviešu apģērbi no veikala Velme – kvalitatīvi, stilīgi, pieejami!

Tas ir dabiski, ka ikviena sieviete cenšas izskatīties spilgti, efektīvi, eleganti – tam viņas izmanto daudzus noslēpumus un visdažādākos līdzekļus. Vienā no pirmajām vietām šajā sarakstā ir sieviešu apģērbi, it īpaši svārki, žakete, blūze. Svarīgi atzīmēt – sieviešu apģērbi aizsargā ne tikai no aukstuma, bet arī piesedz kailumu.

Rakstu arhīvs Follow velmelv on Twitter Follow velmelv on Facebook Raksti RSS

Sākumlapa Uzrakstīt mums Mājas lapas karte