Raksti

27.09.11

White tie

White tie ir aristokrātu stils, kas skaitās visaugstākais no visiem stiliem. Ģērbjoties šajā stilā, cilvēkam vizuāli ir jāizskatās pēc iespējas greznāk. White tie stils ir sastopams karaliskajās aprindās, valsts pieņemšanās vai Nobela prēmijas pasniegšanā. Vīrietim šāda stila pasākumos ir jāvelk fraka vai svētku tērps. Ir jābūt melnai žaketei ar zīda atlokiem, aizmugures daļai jābūt pagarinātai un šķeltai, bet priekšpusei jāsniedzas līdz viduklim. Biksēm ir jābūt bez atlokiem, ar divām melna zīda lentēm sānos. Pie frakas velk baltu virskreklu un sien baltu tauriņu, jābūt melnām zīda zeķēm un lakādas kurpēm. Pie frakas vīrietis var piespraust arī apbalvojumus. Amerikā ir pieļaujams siet arī krāsainu tauriņu, bet Eiropā pieņemts ir tikai balts tauriņš.

26.09.11

Dažas īpatnības lietišķas sievietes garderobē

Jau sen ir pagājuši laiki, kad sieviete savu lielāko laika daļu pavadīja virtuvē vai nodarbojās ar bērnu audzināšanu. Mūsdienu meitenes un sievietes paspēj it visu, arī sevis realizēšanu kādā no profesionālās darbības sfērām. Diezgan bieži var dzirdēt tādu izteikumu kā “biznesa sievietes”. Tās ir tās daiļā dzimuma pārstāves, kurām centīga karjeras celšana un augsta darba samaksa ir dzīves nepieciešamība.

13.09.11

Black tie (dinner dress)

Black tie tiek ievērots, ejot uz pirmizrādēm un pieņemšanām (pasākumi, kas ir pēc plkst. 18:00). Latvijā šis stils ir attiecināms uz pieņemšanu arī kādā no Latvijas pilīm, bet ārzemēs, ejot uz pasākumu pilī, ir pieļaujams tikai white tie jeb evening dress stils, par ko runāsim vēlāk. Vīriešiem ir jāģērbjas melnā smokingā (vasarā baltā smokingā) ar zīda apkakli. Gar bikšu staru sāniem jābūt vienai zīda lentei. Smokinga kreklam jābūt baltam, un tam jābūt pārsietam ar melnu tauriņu. Arī vestei ir jābūt melnai. Kopējo vīrieša tēlu akcentē zīda josta. Dodoties uz svinīgiem pasākumiem, ir jāzina, ka vīriešu fraku un smokingu biksēm nekad nav atloku.

30.08.11

Semi formal (cocktail)

Semi formal tulkojumā nozīmē pusformāls stils. Šis stils ikdienā tiek izmantots visbiežāk – korporatīvās ballītes, nelieli banketi, opera, teātris u. c. Semi formal apģērba noteikumi ir vienlaikus viltīgi un liberāli – robeža starp, ko drīkst un ko nedrīkst, ir jājūt pašam. Ievērojot šo stilu dienā, vīrietim nav jāvelk smokings un sievietei – garā kleita. Ja vīrietis ierodas žaketē, zem tās var būt pavilkts plāns džemperis. Vīrietis var vilkt arī klasisku uzvalku tumši zilā vai melnā krāsā un apsiet krāsainu kaklasaiti. Var teikt, ka dienas apģērbs ir līdzīgs dressy casual stilam.

16.08.11

Business formal vai formal stils

Business formal vai formal stilā cilvēki ģērbjas tad, kad dodas uz kāzām, lielām jubilejām, nacionālajiem svētkiem, oficiālām un mazāk oficiālām vakariņām.

09.08.11

Apģērba pasūtīšana pēc kataloga: kā iegādāties kvalitatīvu apģērbu par zemām cenām?

Būt skaistai nav viegli, bet ir vienkārši. Lai izceltu skaistumu, ir pareizi jāpielieto kosmētika un jāiegādājas skaists apģērbs. Tomēr daudzi Latvijas patērētāji nezina par šādu iespēju. Viņi pat nenojauš, ka pašreizējā apģērba pasūtīšanas iespēja pēc kataloga ir teicama alternatīva tirgus un veikaliņu apmeklējumiem. Taču, lai izvēlētos blūzi, svārkus, žaketi vai kardiganu, nav nepieciešams tērēt laiku meklēšanai, bet, aplūkojot apģērbu katalogu, izvēlēties vajadzīgo lietu.

02.08.11

Casual – ikdienišķs jeb ikdienas neformālais stils

Casual stilam ir vairākas apakšgrupas: Dressy casual, Smart casual, Business casual, korporatīvais stils

19.07.11

Ģērbšanās stils dažādās situācijās un pasākumos

Dažādām dzīves situācijām ir nepieciešams atbilstošs ģērbšanās stils, sākot ar neformālo un beidzot ar vissvinīgāko apģērba stilu, kas raksturīgs karaliskajām aprindām. Šoreiz nerunāsim par ikdienas vai ielu stilu, bet gan par apģērbu, ko velk uz oficiāliem un ne tik oficiāliem pasākumiem. Jāatceras, ka katra stila skola piedāvā atšķirīgus variantus, kā grupēt tērpu etiķetes, tomēr pamatprincipi ir vienādi.

Lapa: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10

Mūsu pakalpojumi

  • Apģērba modelēšana (konstruēšanas pakalpojumi)

    VELME šūšanas kompānija sniedz palīdzību vīriešu un sieviešu apģērba modelēšanā no skices. Mūsu meistari izpildīs pasūtījumu atbilstoši Jūsu vēlmēm, īsā laikā un ar augstu kvalitātes līmeni.

  • Sieviešu apģērba veikali (mazumtirdzniecība)

    Priekš Jums ir atvērti daži mazumtirdzniecības veikali, kur Jūs varat iegādāties VELME firmas jebkura izmēra sieviešu apģērbu par visai demokrātiskām cenām. Šeit Jūs atradīsiet dažādas apģērba līnijas: jebkuram vecumam un gaumei, no klasiskiem kostīmiem līdz ultramoderniem tērpiem.

  • Apģērba šūšana pēc pasūtījuma (juridiskām personām)

    Pie mums strādā sava darba profesionāļi, kuri veido formas apģērba labākos modeļus pēc Jūsu skicēm. Ja Jums pat nav ne priekšstata, kā formas apģērbam ir jāizskatās, mūsu dizaineri izstrādās dažas skices, pēc kurām Jūs izvēlieties visvairāk atbilstošu Jūsu gaumei. Mēs vienmēr stingri pieturamies Jūsu kompānijas korporatīvajam stilam, pielietojam mūsdienīgus materiālus un šūšanas tehnoloģijas.

Raksti

Sieviešu apģērbi no Velme: izvēlamies svārkus

Neskatoties uz to, ka sieviešu bikses ir populāras, svārki tradicionāli ir sieviešu apģērbi, kuri pateicoties pareizai izvēlei, ne tikai izceļ figūras skaistumu, bet arī sniedz īpašniecei pārliecību un valdzinošu sievišķību.

Sieviešu apģērbi no veikala Velme – kvalitatīvi, stilīgi, pieejami!

Tas ir dabiski, ka ikviena sieviete cenšas izskatīties spilgti, efektīvi, eleganti – tam viņas izmanto daudzus noslēpumus un visdažādākos līdzekļus. Vienā no pirmajām vietām šajā sarakstā ir sieviešu apģērbi, it īpaši svārki, žakete, blūze. Svarīgi atzīmēt – sieviešu apģērbi aizsargā ne tikai no aukstuma, bet arī piesedz kailumu.

Rakstu arhīvs Follow velmelv on Twitter Follow velmelv on Facebook Raksti RSS

Sākumlapa Uzrakstīt mums Mājas lapas karte