Raksti

20.02.12

Kas sieviešu apģērbā tracina vīriešus?

Otrs no apavu veidiem, kas vīriešiem liekas nepievilcīgi un neseksuāli, ir gladiatora tipa sandales, kuras pašas sievietes uzskata par seksuālāko šīs sezonas modes tendenci. Iemesli, kāpēc vīriešiem šie apavi nepatīk, gan ir visnotaļ dīvaini - sandales atstājot neglītus nospiedumus uz sievietes kājām, kā arī saulainā laikā var kļūt par iemeslu smieklīgam iedegumam, bet vairums aptaujāto vienkārši paziņojuši, ka viņi nevēlas par mīļoto gladiatoru.

01.02.12

Modes dāmas uzticamākie draugi — viegls apģērbs un vasaras kleita

Viegla vasarīga kleita ir vismaigākās, brīnišķīgākās un košākās gada sezonas neatņemama atribūtika. Šajā gada laikā jebkura sieviete, kaut arī neapzināti, bet noteikti cenšas izskatīties skaista un vilinoša. Un viegls sieviešu apģērbs – vasaras kleita, svārki, sieviešu bikses, izsmalcināts kardigans, gaisīgs tops vai krekls – šai ziņā ir labākie palīgi. Pareizi izvēlēts apģērbs atklāj pievilcīgākās ķermeņa daļas, efektīvi akcentē auguma līnijas, noslēpjot atsevišķus tā trūkumus. Vasaras kleita gaisīgi kā mākonis aptver ķermeni ar smalku audumu, bet kardigans, svārki vai sieviešu bikses – pārvērš nopietnā un staltā siluetā.

16.01.12

Kas kleitai "aiz ādas"

Pērkot apģērbu, es pirmām kārtām pievēršu uzmanību auduma sastāvam. Tas ir izšķirošais faktors, nopērku to vai nē, ļoti reti gadās, ka nopērku apģērba gabalu, neņemot vērā, no kā tas šūts, ja tas ļoti iepatīkas krāsas, modeļa vai cenas dēļ. Audumi sastāv no šķiedrām, kuras var būt dabiskas un ķīmiskas. Linam, kokvilnai, kaņepei un džutai ir augu valsts izcelsme, bet zīdam un vilnai – dzīvnieku. Ķīmiskās šķiedras dalās divās grupās: mākslīgās šķiedras – viskoze, acetāts, triacetāts (no celulozes) un sintētiskās šķiedras – elastāns, poliamīds, poliesters u.c. (no naftas produktiem).

19.12.11

Lai apģērbi kalpotu ilgāk

Pavasarī lielākā daļa no mums, meitenēm, domā par jaunas drēbju kārtas un apavu iegādi. Šajos nebūt ne tik vieglajos laikos varbūt der rūpīgāk padomāt ne tikai par to, kā ieekonomēt, lai sanāktu kārotajam kurpju pārim vai apģērbam, bet arī – kā savā garderobē esošās lietas rūpīgi kopt, lai tās pēc iespējas ilgāk kalpotu. Ielūkosimies jau labi zināmos, bet, iespējams, mazliet piemirstos apģērba kopšanas padomos, kā arī ne tik vienkāršos.

24.11.11

Apģērbu veikals Velme – apģērbs visizsmalcinātākajām dāmām

Skaisti ģērbties vēlas ikviens, bet ne visi to prot. Tāpēc uzņēmuma Velme speciālisti piedāvā plaša profila apģērbu modelēšanas un šūšanas pakalpojumus un ir gatavi palīdzēt ar apģērba izvēli un šūšanu pat visizvēlīgākajām modes dāmām. Uzņēmums piedāvā plašu pakalpojumu asortimentu – tie ir gan konkrētu modeļu šūšana un individuālu pasūtījumu izpilde, kā arī specializētu formas apģērbu šūšana – svārki, bikses, kleitas un tamlīdzīgi izstrādājumi.

21.11.11

Sieviešu apģērbi: jakas un džemperi

Izskatās, ka šogad būs atkal auksta ziema. Tāpēc visi vēlas šajā gadalaikā ģērbties pēc iespējas siltāk. Sieviešu apģērbi mīl katru gadu sagādāt kādu pārsteigumu. Tā, 2012. gada ziemā ļoti populāri būs visdažādākie džemperi. Tikai ielāgojiet, ka sieviešu mode visu laiku mainās, tāpēc iepriekšējo gadu apģērbi noteikti šogad vairs nebūs aktuāli, jo ir parādījušies ļoti daudz jauni džemperu veidi un modeļi. Sakarā ar to, ka ziema būs auksta, tāpēc modes dizaineri piedāvā šādiem laika apstākļiem īpaši atbilstošus modeļus. Sieviešu apģērbi, kas šosezon ir aktuāli: adīti, trikotāžas džemperi.

27.10.11

Sieviešu apģērbu interneta veikals: ērti, izdevīgi, droši

Jebkura sieviete neatkarīgi no sava vecuma, sociālā statusa un interešu sfēras vēlas būt skaista un sievišķīga. Lielā mērā to palīdz realizēt apģērbu veikals, kas ir gatavs piedāvāt mūsdienīgus garderobes priekšmetu modeļus, ko izgatavo gan mūsu zemes ražotāji, gan aizrobežu uzņēmumi. Taču diemžēl ne vienmēr pietiek laika salonu un veikalu apmeklējumiem, sevišķi, ja runa ir par lietišķām sievietēm, kas ir aktīvi nodarbinātas kādā no sfērām. Kā tad rīkoties šādos gadījumos? Izeja ir – kļūt par kāda no daudzo interneta veikalu apmeklētāju, kas piedāvā modes dāmām arī ikdienišķus tērpus un biroju darbam piemērotus kostīmus, kā arī vakarkleitas un dažādus tām atbilstošus aksesuārus.

11.10.11

Ģērbšanās stils kā dzīvesveida atspulgs

Cilvēki, kuriem piemīt laba gaume, vienmēr ģērbjas saskaņā ar dzīvesveidu, situāciju vai vidi. Tagad pastiprinās tendence izmantot daudzfunkcionālu apģērbu, kas pielāgots dažādiem sociāliem un arī laika apstākļiem. Tas saistīts ar mūsdienu cilvēka pieaugošo aktīvo dzīvesveidu, ar mobilitāti, pārvietojoties no vienas vietas uz citu, un ar aizņemtību dažādās darbības jomās. Cilvēki arvien biežāk iegādājas lietas, kas būs piemērotas dažādām situācijām. Pirkums ir veiksmīgs tādā gadījumā, ja cilvēks zina, kādas situācijas un apstākļi nosaka viņa darbības raksturu. "Kas tu esi?" tieši ar atbildi uz šo jautājumu katrs meklē individuālo stilu.

Lapa: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10

Mūsu pakalpojumi

  • Sieviešu apģērba veikali (mazumtirdzniecība)

    Priekš Jums ir atvērti daži mazumtirdzniecības veikali, kur Jūs varat iegādāties VELME firmas jebkura izmēra sieviešu apģērbu par visai demokrātiskām cenām. Šeit Jūs atradīsiet dažādas apģērba līnijas: jebkuram vecumam un gaumei, no klasiskiem kostīmiem līdz ultramoderniem tērpiem.

  • Apģērba modelēšana (konstruēšanas pakalpojumi)

    VELME šūšanas kompānija sniedz palīdzību vīriešu un sieviešu apģērba modelēšanā no skices. Mūsu meistari izpildīs pasūtījumu atbilstoši Jūsu vēlmēm, īsā laikā un ar augstu kvalitātes līmeni.

  • Apģērba šūšana pēc pasūtījuma (juridiskām personām)

    Pie mums strādā sava darba profesionāļi, kuri veido formas apģērba labākos modeļus pēc Jūsu skicēm. Ja Jums pat nav ne priekšstata, kā formas apģērbam ir jāizskatās, mūsu dizaineri izstrādās dažas skices, pēc kurām Jūs izvēlieties visvairāk atbilstošu Jūsu gaumei. Mēs vienmēr stingri pieturamies Jūsu kompānijas korporatīvajam stilam, pielietojam mūsdienīgus materiālus un šūšanas tehnoloģijas.

Raksti

Sieviešu apģērbi no Velme: izvēlamies svārkus

Neskatoties uz to, ka sieviešu bikses ir populāras, svārki tradicionāli ir sieviešu apģērbi, kuri pateicoties pareizai izvēlei, ne tikai izceļ figūras skaistumu, bet arī sniedz īpašniecei pārliecību un valdzinošu sievišķību.

Sieviešu apģērbi no veikala Velme – kvalitatīvi, stilīgi, pieejami!

Tas ir dabiski, ka ikviena sieviete cenšas izskatīties spilgti, efektīvi, eleganti – tam viņas izmanto daudzus noslēpumus un visdažādākos līdzekļus. Vienā no pirmajām vietām šajā sarakstā ir sieviešu apģērbi, it īpaši svārki, žakete, blūze. Svarīgi atzīmēt – sieviešu apģērbi aizsargā ne tikai no aukstuma, bet arī piesedz kailumu.

Rakstu arhīvs Follow velmelv on Twitter Follow velmelv on Facebook Raksti RSS

Sākumlapa Uzrakstīt mums Mājas lapas karte