Raksti

22.11.14

Iepērkamies sieviešu apģērbu interneta veikalā

Internets ir pilnīgi mainījis mazumtirdzniecības pasauli. Pagājuši tie laiki, kad noteikti bija jāiet uz tirdzniecības centru vai lielveikalu, lai kleita vai svārki būtu atbilstoši pēdējām modes tendencēm.

03.11.14

Trikotāžas apģērbi palīdzēs justie komfortabli jebkurā situācijā

Trikotāžas apģērbi palīdzēs justies komfortabli jebkurā situācijā. Trikotāžas apģērbi izskatās piemēroti jebkurā vietā. Nav svarīgi, Jūs ejat uz darbu vai ciemos pie draudzenes, šāds apģērbs palīdzēs justies pārliecinoši un komfortabli.

17.09.14

Apģērbu veikals Velme – vienmēr pareiza izvēle

Katras sievietes garderobē ir blūzes un tās ir daiļā dzimuma pārstāvju pieprasītas. Apģērbu veikals Velme piedāvā plašu skaistu modeļu klāstu, kuri ir vienmēr pieprasīti, tāpat kā trikotāžas apģērbi.

04.08.14

Apģērbu veikals... Kā kļūt par ideālu šoperi?

Iepirkumi apģērbu veikalā – tā ir katras sievietes būtība. Taču, ja domājat tas ir viegli – izvēlēties svārkus vai pilnībā nomainīt garderobi, Jūs dziļi maldāties. Lai iegādātos kādu lietu, Jums jābūt pārliecinātai, ka tā derēs ne tikai pēc izmēriem, bet arī pēc krāsas un piegriezuma. Kā izvēlēties preci, kura izskatīsies uz Jūsu auguma ideāli? Šodien Velme iemācīs Jūs būt īstiem šopoholiķiem.

14.07.14

Vasaras kleita – kam pievērst uzmanību to iegādājoties

Pat ja, Jūsu garderobe ir pilna ar brīnišķīgām kleitām, diezin vai Jūs tās valkāsiet vasarā, ja tās domātas ziemai. Ir vairāki aspekti, kas jāievēro, ja tiek apmeklēts apģērbu veikals un tiek iegādāta vasaras kleita. Tikai td Jūs ilgi priecāsieties par pirkumiem un nenožēlosiet savu izvēli.

09.06.14

Apģērbu veikals “Velme” palīdzēs veikt pareizo izvēli

Svārki – tas ir neizvietojams sieviešu garderobes priekšmets, sievišķīguma un neatkārtojama stila izpausme. Tie ir vienmēr bijušu pieprasīti, un šis fakts nerada izbrīnu. Tieši svārki spēj izdaiļot jebkuru sievieti un meiteni, ļauj akcentēt viņas ārienes pievilcīgās puses.

08.05.14

Sieviešu apģērbi: iekarosim vīrieti

Pirmām kārtām sievietes ģērbjas skaisti un stilīgi, lai iepatiktos stiprajam dzimumam. Neskatoties uz visām modes tendencēm, Jums jāieklausās arī Jūsu mīļotā cilvēka vēlmēs un jāuzzin, kādu apģērbu gribētu redzēt viņš. Vīriešiem ir sava attieksme pret savas dāmas apģērbu, taču daudzos gadījumos viņi ir solidāri.

02.04.14

Apģērbu katalogs: izvēles jautājums vairs nav tik būtisks

Iedomājieties, pirmais apģērbu katalogs parādījās tālajos 1800-tajos gados. Taču līdz pat šai dienai nav zaudējis aktualitāti, un daiļā dzimuma pārstāvēm un to pavadoņiem ir unikāla iespēja – iegādāties pašus aktuālākos garderobes priekšmetus pēc viszemākajām un pievilcīgākajām cenām jebkurā laikā.

Lapa: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10

Mūsu pakalpojumi

  • Apģērba modelēšana (konstruēšanas pakalpojumi)

    VELME šūšanas kompānija sniedz palīdzību vīriešu un sieviešu apģērba modelēšanā no skices. Mūsu meistari izpildīs pasūtījumu atbilstoši Jūsu vēlmēm, īsā laikā un ar augstu kvalitātes līmeni.

  • Apģērba šūšana pēc pasūtījuma (juridiskām personām)

    Pie mums strādā sava darba profesionāļi, kuri veido formas apģērba labākos modeļus pēc Jūsu skicēm. Ja Jums pat nav ne priekšstata, kā formas apģērbam ir jāizskatās, mūsu dizaineri izstrādās dažas skices, pēc kurām Jūs izvēlieties visvairāk atbilstošu Jūsu gaumei. Mēs vienmēr stingri pieturamies Jūsu kompānijas korporatīvajam stilam, pielietojam mūsdienīgus materiālus un šūšanas tehnoloģijas.

  • Gatava formas apģērba pārdošana no noliktavas (juridiskām personām)

    Ja Jūs negribat tērēt laiku formas projektēšanai, tad varat vienkārši atbraukt pie mums un pasūtīt nepieciešamo apģērba partiju no noliktavas. Simti apģērba nosaukumu gaida Jūs – pie mums Jūs atradīsiet dažādu modeļu un fasonu formas apģērbu, kā universālo, tā arī specializēto apģērbu.

Raksti

Sieviešu apģērbi no Velme: izvēlamies svārkus

Neskatoties uz to, ka sieviešu bikses ir populāras, svārki tradicionāli ir sieviešu apģērbi, kuri pateicoties pareizai izvēlei, ne tikai izceļ figūras skaistumu, bet arī sniedz īpašniecei pārliecību un valdzinošu sievišķību.

Sieviešu apģērbi no veikala Velme – kvalitatīvi, stilīgi, pieejami!

Tas ir dabiski, ka ikviena sieviete cenšas izskatīties spilgti, efektīvi, eleganti – tam viņas izmanto daudzus noslēpumus un visdažādākos līdzekļus. Vienā no pirmajām vietām šajā sarakstā ir sieviešu apģērbi, it īpaši svārki, žakete, blūze. Svarīgi atzīmēt – sieviešu apģērbi aizsargā ne tikai no aukstuma, bet arī piesedz kailumu.

Rakstu arhīvs Follow velmelv on Twitter Follow velmelv on Facebook Raksti RSS

Sākumlapa Uzrakstīt mums Mājas lapas karte