Kolekciju šūšana

VELME šūšanas kompānija izgatavo formas apģērba kolekcijas pēc individuāliem pasūtījumiem. Mēs veidojam apģērba ekskluzīvus vīriešu un sieviešu modeļus pēc Jūsu skicēm, kā arī mēs paši izstrādājam skices, no kurām Jūs varat izvēlēties visvairāk harmonējošo ar Jūsu gaumi un kompānijas firmas stilu.

Visu formas apģērba kolekciju šūšanas procesu var nosacīti sadalīt pa dažiem etapiem:

 • Idejas veidošana.
  Jūs atnākat pie mums un aprakstāt savu firmas apģērba redzējumu, kuru vēlaties saņemt rezultātā. Kopā ar Jums mēs apspriežam visas nepieciešamās detaļas un uz papīra uzskicējam turpmāko rezultātu.
 • Audumu izvēle.
  Pēc tam, kad topošās kolekcijas ideja ir izveidota, mūsu speciālisti sameklē nepieciešamos audumus. Iespējams, ka Jums ir noteiktas vēlmes auduma tipiem, šajā gadījumā, pamatojoties uz mūsu ievērojamo pieredzi, mēs dosim Jums rekomendācijas, cik Jūsu izvēlētie audumi atbilst formas apģērbam. Mēs dosim arī padomu kur un kādā veidā var ietaupīt bez apģērba kvalitātes un komforta zaudējuma.
 • Skices izstrādājums.
  Ja Jums jau ir formas apģērba skice, mēs uzmanīgi izpētīsim to un, ja ir nepieciešams, dosim rekomendācijas kā šo skici uzlabot. Ja skices nav – nekas! Mūsu dizaineri izstrādās dažas skices, no kurām Jūs izvēlēsities visvairāk atbilstošu Jūsu gaumei.
 • Skices apstiprināšana.
  Apstiprināšanas etapā Jūs parakstīsiet izvēlēto skici, un mēs sāksim parauga šūšanas darbu.
 • Parauga šūšana.
  Šajā etapā tiek šūts formas apģērba paraugs, parasti 38. izmēra. Pēc nepieciešamības tas tiek piestrādāts līdz galam, pēc tam Jūs to apstiprināsiet.
 • Mērījumu noņemšana.
  Pēc tam, kad paraugs tiks apstiprināts, mūsu speciālisti izbrauc pie Jums un izdara mērījumus no katra kompānijas darbinieka. Mēs nopietni darām savu darbu, tāpēc nepieļaujam darbu pēc standartizmēriem, jo katra cilvēka figūra ir neatkārtojama! Pēc nepieciešamības mēs varam izgatavot papildus dažus „rezerves” formas apģērba komplektus ar vispārpieņemtajiem izmēriem.
 • Pasūtījuma izgatavošana.
  Jūsu pasūtījumu šuj mūsu meistari apmēram 2 mēnešu laikā. Īpaši lielu un/vai sarežģīto pasūtījumu gadījumā izpildīšanas laiks tiek norunāts individuāli.

Formas apģērba no VELME individuāla šūšana – tā ir augsta kvalitāte un izsmalcināts stils!

Pievēršam Jūsu uzmanību uz to, ka šīs pakalpojums ir pieejams tikai juridiskām personām.

Mūsu pakalpojumi

 • Gatava formas apģērba pārdošana no noliktavas (juridiskām personām)

  Ja Jūs negribat tērēt laiku formas projektēšanai, tad varat vienkārši atbraukt pie mums un pasūtīt nepieciešamo apģērba partiju no noliktavas. Simti apģērba nosaukumu gaida Jūs – pie mums Jūs atradīsiet dažādu modeļu un fasonu formas apģērbu, kā universālo, tā arī specializēto apģērbu.

 • Apģērba šūšana pēc pasūtījuma (juridiskām personām)

  Pie mums strādā sava darba profesionāļi, kuri veido formas apģērba labākos modeļus pēc Jūsu skicēm. Ja Jums pat nav ne priekšstata, kā formas apģērbam ir jāizskatās, mūsu dizaineri izstrādās dažas skices, pēc kurām Jūs izvēlieties visvairāk atbilstošu Jūsu gaumei. Mēs vienmēr stingri pieturamies Jūsu kompānijas korporatīvajam stilam, pielietojam mūsdienīgus materiālus un šūšanas tehnoloģijas.

 • Sieviešu apģērba veikali (mazumtirdzniecība)

  Priekš Jums ir atvērti daži mazumtirdzniecības veikali, kur Jūs varat iegādāties VELME firmas jebkura izmēra sieviešu apģērbu par visai demokrātiskām cenām. Šeit Jūs atradīsiet dažādas apģērba līnijas: jebkuram vecumam un gaumei, no klasiskiem kostīmiem līdz ultramoderniem tērpiem.

Raksti

Sieviešu apģērbi no Velme: izvēlamies svārkus

Neskatoties uz to, ka sieviešu bikses ir populāras, svārki tradicionāli ir sieviešu apģērbi, kuri pateicoties pareizai izvēlei, ne tikai izceļ figūras skaistumu, bet arī sniedz īpašniecei pārliecību un valdzinošu sievišķību.

Sieviešu apģērbi no veikala Velme – kvalitatīvi, stilīgi, pieejami!

Tas ir dabiski, ka ikviena sieviete cenšas izskatīties spilgti, efektīvi, eleganti – tam viņas izmanto daudzus noslēpumus un visdažādākos līdzekļus. Vienā no pirmajām vietām šajā sarakstā ir sieviešu apģērbi, it īpaši svārki, žakete, blūze. Svarīgi atzīmēt – sieviešu apģērbi aizsargā ne tikai no aukstuma, bet arī piesedz kailumu.

Rakstu arhīvs Follow velmelv on Twitter Follow velmelv on Facebook Raksti RSS

Sākumlapa Uzrakstīt mums Mājas lapas karte