Gatava apģērba piegāde

VELME šūšanas kompānija piedāvā Jums gatavu formas apģērbu plašu izvēli no noliktavas. Viss apģērbs atšķiras ar augstu kvalitāti un ir šķirots pēc izmēriem, tāpēc Jūs varat bez problēmām izvēlēties Jums interesējošo modeli. Jūs arī vienmēr varat pie mums pielāgot konkrēto modeli noteikta Jūsu kompānijas darbinieka figūrai vai pasūtīt nestandarta izmēra apģērbu izgatavošanu.

Vai Jums ir nepieciešams formas apģērbs, bet nav laika un/vai vēlēšanās izstrādāt skices? Tas nekas, pie mums ir daudz gatavu nosaukumu! Hoteļa, restorāna, bankas, viesnīcas, kazino, veikala, skaistumkopšanas salona, sportkluba darbinieku formu un daudz citu apģērbu Jūs atradīsiet VELME šūšanas kompānijas noliktavā!

Gatavs formas apģērbs no VELME noliktavas ietaupīs Jūsu laiku! Vairs nav nepieciešams dažus mēnešus gaidīt pasūtījuma izpildīšanu – vienkārši brauciet pie mums un saņemiet ideālu formu burtiski tajā pašā dienā. Ja vajag ātri savus darbiniekus apģērbt formā, tad gatavs apģērbs no noliktavas ir lieliska izvēle!

Gatavs firmas apģērbs no VELME noliktavas taupa Jūsu naudu! Formas izstrādājums pēc individuāla pasūtījuma maksā noteiktu summu, tāpēc ja Jūsu kompānijas budžets ir ierobežots, tad labāk iegādāties gatavu formu jau tūlīt. Pat ja Jūsu kompānijā strādā darbinieks, kura augums ir garāks nekā 2,5 metri, mēs vienmēr varam izgatavot trūkstošos izmērus īsā laikā!

Gatavs formas apģērbs no VELME – tā ir uzticība un komforts par zemām cenām!

Pievēršam Jūsu uzmanību uz to, ka šīs pakalpojums ir pieejams tikai juridiskām personām.

Mūsu pakalpojumi

  • Apģērba šūšana pēc pasūtījuma (juridiskām personām)

    Pie mums strādā sava darba profesionāļi, kuri veido formas apģērba labākos modeļus pēc Jūsu skicēm. Ja Jums pat nav ne priekšstata, kā formas apģērbam ir jāizskatās, mūsu dizaineri izstrādās dažas skices, pēc kurām Jūs izvēlieties visvairāk atbilstošu Jūsu gaumei. Mēs vienmēr stingri pieturamies Jūsu kompānijas korporatīvajam stilam, pielietojam mūsdienīgus materiālus un šūšanas tehnoloģijas.

  • Gatava formas apģērba pārdošana no noliktavas (juridiskām personām)

    Ja Jūs negribat tērēt laiku formas projektēšanai, tad varat vienkārši atbraukt pie mums un pasūtīt nepieciešamo apģērba partiju no noliktavas. Simti apģērba nosaukumu gaida Jūs – pie mums Jūs atradīsiet dažādu modeļu un fasonu formas apģērbu, kā universālo, tā arī specializēto apģērbu.

  • Sieviešu apģērba veikali (mazumtirdzniecība)

    Priekš Jums ir atvērti daži mazumtirdzniecības veikali, kur Jūs varat iegādāties VELME firmas jebkura izmēra sieviešu apģērbu par visai demokrātiskām cenām. Šeit Jūs atradīsiet dažādas apģērba līnijas: jebkuram vecumam un gaumei, no klasiskiem kostīmiem līdz ultramoderniem tērpiem.

Raksti

Sieviešu apģērbi no Velme: izvēlamies svārkus

Neskatoties uz to, ka sieviešu bikses ir populāras, svārki tradicionāli ir sieviešu apģērbi, kuri pateicoties pareizai izvēlei, ne tikai izceļ figūras skaistumu, bet arī sniedz īpašniecei pārliecību un valdzinošu sievišķību.

Sieviešu apģērbi no veikala Velme – kvalitatīvi, stilīgi, pieejami!

Tas ir dabiski, ka ikviena sieviete cenšas izskatīties spilgti, efektīvi, eleganti – tam viņas izmanto daudzus noslēpumus un visdažādākos līdzekļus. Vienā no pirmajām vietām šajā sarakstā ir sieviešu apģērbi, it īpaši svārki, žakete, blūze. Svarīgi atzīmēt – sieviešu apģērbi aizsargā ne tikai no aukstuma, bet arī piesedz kailumu.

Rakstu arhīvs Follow velmelv on Twitter Follow velmelv on Facebook Raksti RSS

Sākumlapa Uzrakstīt mums Mājas lapas karte