Apģērba modelēšana

VELME šūšanas kompānija sniedz pakalpojumus apģērba modelēšanā pēc Jūsu skices. Izveidoto apģērba modeli Jūs varat izgatavot tieši pie mums.

Visu apģērba izstrādāšanas procesu var sadalīt pa dažiem etapiem:

 • Skices apstiprināšana.
  Jūs atnesiet mums savu formas apģērba skici, mēs uzmanīgi izpētām to un, ja būs nepieciešamība, sniegsim rekomendācijas šīs skices uzlabošanai. Ja gatavas skices nebūs, tad mūsu dizaineri izgatavos to atbilstoši Jūsu vēlmēm.
 • Modeļa izveidošana.
  VELME šūšanas kompānijas speciālisti izgatavo modeļa konstrukciju uz modernas augstitehnoloģiskas iekārtas.
 • Parauga šūšana.
  Pēc modeļa apstiprināšanas tiek veikta apģērba parauga šūšana, parasti 38. izmēra. Pēc nepieciešamības tas piestrādāts uz manekena vai cilvēka, pēc tam Jūs to apstipriniet.
 • Gradācija pēc izmēriem un augumiem.
  Tiek veikta apģērba gradācija pēc auguma un standartizmēriem.
 • Izklāšanas kartes izgatavošana.
  Tiek izgatavota apģērba izklāšanas karte ar krīta zīmējumiem.

Apģērba modelēšana no VELME – tā ir precizitāte un meistarība katrā līnijā!

Mūsu pakalpojumi

 • Gatava formas apģērba pārdošana no noliktavas (juridiskām personām)

  Ja Jūs negribat tērēt laiku formas projektēšanai, tad varat vienkārši atbraukt pie mums un pasūtīt nepieciešamo apģērba partiju no noliktavas. Simti apģērba nosaukumu gaida Jūs – pie mums Jūs atradīsiet dažādu modeļu un fasonu formas apģērbu, kā universālo, tā arī specializēto apģērbu.

 • Apģērba šūšana pēc pasūtījuma (juridiskām personām)

  Pie mums strādā sava darba profesionāļi, kuri veido formas apģērba labākos modeļus pēc Jūsu skicēm. Ja Jums pat nav ne priekšstata, kā formas apģērbam ir jāizskatās, mūsu dizaineri izstrādās dažas skices, pēc kurām Jūs izvēlieties visvairāk atbilstošu Jūsu gaumei. Mēs vienmēr stingri pieturamies Jūsu kompānijas korporatīvajam stilam, pielietojam mūsdienīgus materiālus un šūšanas tehnoloģijas.

 • Apģērba modelēšana (konstruēšanas pakalpojumi)

  VELME šūšanas kompānija sniedz palīdzību vīriešu un sieviešu apģērba modelēšanā no skices. Mūsu meistari izpildīs pasūtījumu atbilstoši Jūsu vēlmēm, īsā laikā un ar augstu kvalitātes līmeni.

Raksti

Sieviešu apģērbi no Velme: izvēlamies svārkus

Neskatoties uz to, ka sieviešu bikses ir populāras, svārki tradicionāli ir sieviešu apģērbi, kuri pateicoties pareizai izvēlei, ne tikai izceļ figūras skaistumu, bet arī sniedz īpašniecei pārliecību un valdzinošu sievišķību.

Sieviešu apģērbi no veikala Velme – kvalitatīvi, stilīgi, pieejami!

Tas ir dabiski, ka ikviena sieviete cenšas izskatīties spilgti, efektīvi, eleganti – tam viņas izmanto daudzus noslēpumus un visdažādākos līdzekļus. Vienā no pirmajām vietām šajā sarakstā ir sieviešu apģērbi, it īpaši svārki, žakete, blūze. Svarīgi atzīmēt – sieviešu apģērbi aizsargā ne tikai no aukstuma, bet arī piesedz kailumu.

Rakstu arhīvs Follow velmelv on Twitter Follow velmelv on Facebook Raksti RSS

Sākumlapa Uzrakstīt mums Mājas lapas karte