Kontakti

Šajā nodaļā Jūs atradīsiet VELME šūšanas kompānijas kontaktus. Ja Jums rādīsies kaut kādi jautājumi vai ir sadarbības piedāvājumi, lūdzu, sazinieties ar mums! Uzmanīgie VELME menedžeri izklausīs Jūs un atbildēs uz jebkuriem interesējošiem jautājumiem par šūšanas ražošanu, produkcijas kvalitāti vai sadarbības variantiem. Mūsu durvis vienmēr ir atvērtas priekš Jums!

Mūsu firmas veikali:

Rīgā:

 

Аdrese: Avotu iela 2 ieja no Marijas iela (uz kartes)

Talruņi: +371 67 285551

Noliktava: Braslas iela 29 (darba diena: I-IV, 9.30-17.00) (uz kartes)

Talruņi: +371 67781180, +371 67781185

Mob: +371 29258030

Fakss: +371 67560381

E-pasts: info@velme.lvValmiera:

 

Аdrese: Rīga iela 4 TC “ Valleta”

Talrunis: +371 64281343

Fakss: +371 67560381

E-pasts:info@velme.lvUzdot jautājumu

Jūsu vārds Telefons E-pasts
Jūsu jautājums
Visi lauki ir jāaizpilda obligāti

Mūsu pakalpojumi

  • Apģērba modelēšana (konstruēšanas pakalpojumi)

    VELME šūšanas kompānija sniedz palīdzību vīriešu un sieviešu apģērba modelēšanā no skices. Mūsu meistari izpildīs pasūtījumu atbilstoši Jūsu vēlmēm, īsā laikā un ar augstu kvalitātes līmeni.

  • Apģērba šūšana pēc pasūtījuma (juridiskām personām)

    Pie mums strādā sava darba profesionāļi, kuri veido formas apģērba labākos modeļus pēc Jūsu skicēm. Ja Jums pat nav ne priekšstata, kā formas apģērbam ir jāizskatās, mūsu dizaineri izstrādās dažas skices, pēc kurām Jūs izvēlieties visvairāk atbilstošu Jūsu gaumei. Mēs vienmēr stingri pieturamies Jūsu kompānijas korporatīvajam stilam, pielietojam mūsdienīgus materiālus un šūšanas tehnoloģijas.

  • Gatava formas apģērba pārdošana no noliktavas (juridiskām personām)

    Ja Jūs negribat tērēt laiku formas projektēšanai, tad varat vienkārši atbraukt pie mums un pasūtīt nepieciešamo apģērba partiju no noliktavas. Simti apģērba nosaukumu gaida Jūs – pie mums Jūs atradīsiet dažādu modeļu un fasonu formas apģērbu, kā universālo, tā arī specializēto apģērbu.

Raksti

Sieviešu apģērbi no Velme: izvēlamies svārkus

Neskatoties uz to, ka sieviešu bikses ir populāras, svārki tradicionāli ir sieviešu apģērbi, kuri pateicoties pareizai izvēlei, ne tikai izceļ figūras skaistumu, bet arī sniedz īpašniecei pārliecību un valdzinošu sievišķību.

Sieviešu apģērbi no veikala Velme – kvalitatīvi, stilīgi, pieejami!

Tas ir dabiski, ka ikviena sieviete cenšas izskatīties spilgti, efektīvi, eleganti – tam viņas izmanto daudzus noslēpumus un visdažādākos līdzekļus. Vienā no pirmajām vietām šajā sarakstā ir sieviešu apģērbi, it īpaši svārki, žakete, blūze. Svarīgi atzīmēt – sieviešu apģērbi aizsargā ne tikai no aukstuma, bet arī piesedz kailumu.

Rakstu arhīvs Follow velmelv on Twitter Follow velmelv on Facebook Raksti RSS

Sākumlapa Uzrakstīt mums Mājas lapas karte