Modes skate modernām sievietēm!

2011.gada 16.aprīlī notiks uzņēmuma “Velme Classic” pavasara-vasaras moderno apģērbu demonstrēšana. Visus apģērbus demonstrēs sieviešu modeļu aģentūras “30+” labākās modeles, bet par augstvērtīgu stilu gādās salona “Stila Galerija” profesionāļi.

Uzņēmuma “Velme Classic” jaunā pavasara-vasaras kolekcija apvieno mūsdienu modes izcilākās pasaules tendences. Tajā apkopotas dažādas lietas visiem dzīves gadījumiem – piemērotas gan ikdienas stilam, gan arī krāšņiem vakaru pasākumiem. Un jebkura sieviete šeit noteikti atradīs sev ko piemērotu, jo ir neiespējami turēties pretī dizaineru veidotam apģērbam un aksesuāriem!

Visus apmeklētājus sagaida spilgts un efektīgs šovs-defilē, ko pasniegs sieviešu modeļu aģentūras “30+” labākās modes demonstrētājas. Tās ir apbrīnojamas un ļoti pievilcīgas sievietes, un katrai no viņām ir pa spēkam izveidot īpašu un neaizmirstamu tēlu.

Uzņēmuma “Velme Classic” vadošā partnera Irinas Lazarevas komentārs sakarā ar modes skates organizēšanu skan šādi: “Mūsu uzņēmums ir sens sieviešu modes aģentūras “30+” partneris, un sadarbība ar profesionāļiem mums sagādā gandarījumu. Šogad organizētā modes skate kļūs par patiesi neaizmirstamu šovu, kas noteikti būtu jāapmeklē mūsu pilsētas stilīgajām sievietēm. Es no sirds ceru, ka jūs skatē gūsiet vienīgi patīkamus iespaidus un noderīgus pirkumus”.

Demonstrācijas datums un laiks: 2011.gada 16.aprīlis, plkst. 12:00.

Demonstrācijas vieta: veikala “VELME Classic” telpas, Kr. Barona ielā 19, Rīgā.

Pasākuma partneri:

 • Šūšanas uzņēmums “Velme Classic”
 • Sieviešu modeļu aģentūra “30+”
 • Skaistumkopšanas salons “Stila Galerija”

Mūsu pakalpojumi

 • Gatava formas apģērba pārdošana no noliktavas (juridiskām personām)

  Ja Jūs negribat tērēt laiku formas projektēšanai, tad varat vienkārši atbraukt pie mums un pasūtīt nepieciešamo apģērba partiju no noliktavas. Simti apģērba nosaukumu gaida Jūs – pie mums Jūs atradīsiet dažādu modeļu un fasonu formas apģērbu, kā universālo, tā arī specializēto apģērbu.

 • Apģērba šūšana pēc pasūtījuma (juridiskām personām)

  Pie mums strādā sava darba profesionāļi, kuri veido formas apģērba labākos modeļus pēc Jūsu skicēm. Ja Jums pat nav ne priekšstata, kā formas apģērbam ir jāizskatās, mūsu dizaineri izstrādās dažas skices, pēc kurām Jūs izvēlieties visvairāk atbilstošu Jūsu gaumei. Mēs vienmēr stingri pieturamies Jūsu kompānijas korporatīvajam stilam, pielietojam mūsdienīgus materiālus un šūšanas tehnoloģijas.

 • Sieviešu apģērba veikali (mazumtirdzniecība)

  Priekš Jums ir atvērti daži mazumtirdzniecības veikali, kur Jūs varat iegādāties VELME firmas jebkura izmēra sieviešu apģērbu par visai demokrātiskām cenām. Šeit Jūs atradīsiet dažādas apģērba līnijas: jebkuram vecumam un gaumei, no klasiskiem kostīmiem līdz ultramoderniem tērpiem.

Raksti

Sieviešu apģērbi no Velme: izvēlamies svārkus

Neskatoties uz to, ka sieviešu bikses ir populāras, svārki tradicionāli ir sieviešu apģērbi, kuri pateicoties pareizai izvēlei, ne tikai izceļ figūras skaistumu, bet arī sniedz īpašniecei pārliecību un valdzinošu sievišķību.

Sieviešu apģērbi no veikala Velme – kvalitatīvi, stilīgi, pieejami!

Tas ir dabiski, ka ikviena sieviete cenšas izskatīties spilgti, efektīvi, eleganti – tam viņas izmanto daudzus noslēpumus un visdažādākos līdzekļus. Vienā no pirmajām vietām šajā sarakstā ir sieviešu apģērbi, it īpaši svārki, žakete, blūze. Svarīgi atzīmēt – sieviešu apģērbi aizsargā ne tikai no aukstuma, bet arī piesedz kailumu.

Rakstu arhīvs Follow velmelv on Twitter Follow velmelv on Facebook Raksti RSS

Sākumlapa Uzrakstīt mums Mājas lapas karte